Jump to content



Frontlines: Fuel of War


gbak

Recommended Posts

2002237489993677297_rs.jpg

λοιπον το τρεξα το game ειναι FPS περιπου στα 10gb δειχνει αρκετα ενδιαφερον με αρκετα καλα γραφικα και πολυ καλο ηχο..

περιμενω εντυπωσεις

http://www.gamespot.com/pc/action/frontlinesfuelofwar/index.html?om_act=convert&om_clk=tabs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Την beta που κατέβασα από fileplanet δεν μπόρεσα να το κάνω να τρέξει στο συστημά μου. Πολλά κολλήματα, bugs, δεν παιζόταν.

Πάντως έχει μερικές ενδιαφέρουσες ιδέες (π.χ. τηλεκατευθυνόμενα οχήματα).

Link to comment
Share on other sites

Φτιαχτηκε απτα ιδια ατομα που ητανε υπευθυνα για την αναπτυξη του desert combat ( bf1942 mod ) και το finalizing - play testing του battlefield 2, οταν σας επρηζα να κατεβασετε την beta κανεις δεν με ακουγε :p anyway ελπιζω να βγηκε στην αγορα ως ετοιμο προιον και να εχει την καταλληλη υποστηριξη απο πισω, πιστευω πως εαν η kaos studios εχει φτιαξει τα προβληματα με το netcode τις επιδοσεις ( αν και σε εμενα τα fps ητανε μια χαρα στην 0.3, σχεδον παντα στο 60 ) και την αισθηση των οχηματων τοτε εχει στα χερια της ενα bf2 killer

Σαν ιδεα μου φανηκε πολυ καλο απτην αρχη αλλα χρειαζεται το καταλληλο "polishing" για να κερδισει τον κοσμο, αυτο που με ενοχλει ειναι η παραλληλη αναπτυξη με την εκδοση για 360, ανυσηχω μηπως η τελικη ποιοτητα του τιτλου εχει εππηρεαστει απο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα να πολυασχοληθώ μαζί του παρά μόνο 10 λεπτάκια αλλά όσο έπαιξα κόλλαγε ανά 5 δευτερόλεπτα για 2δεύτερα κει επανερχόταν. Το framerate όταν έπαιζε ήταν αξιοπρεπέστατο οπότε κάτι άλλο πρέπει να συμβαίνει. Αντιμετώπισε κανείς άλλος κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι λιγο βαρυ..η ιδεα μου ειναι...επισης εχω την εντυπωση χρειαζεται ενα πατσακι και γρηγορα μαλιστα...εκτος και αν φταιει η ατι

απο ρυθμισεις γραφικων ετσι αναφορικα πως το τρεχεται?

@GruntGR παιζει αυτο που ειπες για το bf2...

να και ενα screenshot

2002451137614592720_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

βρηκαμε και sniper...και αλλο ενα drone το οποιο το κοντρολαρεις και το ριχνεις πανω στα τανκ σαν τηλεκατευθυνομενο c4..εχει καινοτομιες το παιχνιδι παντως που σε κρατανε..

2000426066045686979_rs.jpg2000436221805918183_rs.jpg

2000402716783486949_rs.jpg2000431206710497265_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.