Jump to content



help? keyboard mod


spirosgixxer

Recommended Posts

λογω εργασιας αποφασισα να πειραξω ενα απλο (κατα τα αλλα) πληκτρολογιο.ο λογος ειναι οι παρα πολες συντομευσεις που αναγκαζομαι να χρησιμοποιω (γυρω στα 40 πληκτρα αν δεν κανω λαθος, χωρις να υπολογισω τους συνδυασμους τους) Το πειραγμα στο οποιο αναφερομαι εχει ως εξης... βγαλσιμο ολων των πληκτρων, βαψιμο σε διαφορετικα χρωματα σε ομαδες (αναλογα τη λειτουργεια του καθενος) αναγραφη της εκαστοτε συντομευσης και (εννοειται) ξανασυναρμολογηση...το προβλημα μου (και απορια μου) ειναι πως θα καταφερω να αποτυπωσω στο καθε πληκτρο την ονομασια του... σκεφτηκα τη λυση του αυτοκολητου αλλα εκτος του οτι ειναι παρα πολλα δεν ξερω και πως μπορω να τα κατασκευασω και αφου τα τοποθετησω να μεινουνε εκει....

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει καποια ιδεα?

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια αυτοκολλητάκια σε είδη μοντελισμού που είναι μία λεπτή μεμβράνη απλά.

Επίσης, μπορείς να ρωτήσεις σε ένα τυπογραφείο or something μήπως μπορούν να σου φτιάξουν κάτι :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.