Jump to content



Ολα για πουλημα :)


Recommended Posts

Πωλουνται τα παρακατω :

1ο PC :

Case Midi *Black*

FPU = 400Watt

MainBoard = GigaByte GA-K8N Ultra-SLI

CPU = AMD 4200+ X2 939Socket

RAM = 1GB ( 2x512MB ) DDR 400

VGA = GigaByte Nvidia 6600GT 256MB PCI-x GV-NX66T256D

Hard Disk = 80GB P-ATA + 200GB S-ATA2 WD

DVD-Recorder = Toshiba DL

Floppy 1.44MB

Ειναι αθορυβο....και υπαρχει δυνατοτητα εγκαταστασης λειτουργικου Windows XP or VISTA ;)

Τιμη: 250€ ****ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ****

2ο PC:

Case Black

FPU= 400Watt

CPU= Intel Celeron 2.8Ghz

MainBoard= FoxConn P4M800P7MB-RS2H

Vga = OnBoard

RAM = 1GB DDR2

DVD-ROM = Toshiba SH-D162C ( αυτο που μπορει να διαβασει και XBOX360 games με αναβαθμιση firmware )

Hard Disk = Maxtor S-ATA2 80GB

Floppy Disk 1.44MB

Ειναι παρα πολυ αθορυβο και ιδανικο για κατεβαστηρι και οχι μονο....)

Τιμη: 100€

Wireless Modem-Router:

USRobotics 9108 over ISDN : 60€ (Μπορει να δουλεψει και σε PSTN με Flash-αρισμα) επεισης δεν εχω την συσκευασια του ;)

Fritz! Box Fon WLAN 7140 over PSTN : 100€ ( Ειναι απο πακετο Vodafone ....Δεν εχει απολυτως κανενα "κλειδωμα") ****ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ****

Thomson SpeedTouch 585v6 over PSTN : 60€ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ :)

Access Point PoE

D-Link DWL-3200AP PoE : 120€ ( Ειναι ολοκαινουριο & αχρησιμοποιητο )

Τα παραπανω PC & Parts δεν φερουν αποδειξεις ......Η Οπτικη Κατασταση αλλα και η Λειτουργια του ειναι ΑΨΟΓΗ......:)

Οσοι ενδιαφερομενοι απο περιοχη Πατρας μπορουν να κανουν την οποιαδηποτε αγορα διατηρωντας και το δικαιωμα testρισματος εντος οικιας μου. Αποστολες σε αλλη περιοχη εκτος Πατρων πραγματοποιειται εφοσον κατατεθει το χρηματικο ποσο σε Τραπεζικο Λογαριασμο μου στην EGNATIA .....Τα εξοδα αποστολης επιβαρυνουν τον παραληπτη.....επιλεγωντας φυσικα τον τροπο αποστολης ;)

Για πληροφοριες ΠΜ me.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.