Jump to content



Πρόβλημα με το Daemon Tools


Kats

Recommended Posts

Θέλω να απεγκαταστήσω το daemon tools από το PC μου (γιατί δεν μπορώ να το ανοίξω ) και να κατεβάσω ένα άλλο: Lite έκδοση.

Το ψάχνω στην κατάργηση προγραμμάτων, αλλά δεν υπάρχει.

Το βρίσκω από την έναρξη ->Όλα τα προγράμματα ->Daemon Tools, πατάω uninstall αλλά χλωμό. Δεν γίνεται απεγκατάσταση.

Επίσης το Daemon Tools το βρίσκω στη γραμμή εργασιών , πιο συγκεκριμένα Virtual Daemon Manager.

Πως θα γίνει να το απεγκαταστήσω???

Δεν μπορώ να τρέξω iso αρχείο

Link to comment
Share on other sites

Kατέβασα το MagicIso -MagicDisc αλλά το συγκεκριμένο που κατέβασα δεν ήταν συμβατό με το PC. Τώρα θέλω να το διαγράψω. Το MagicIso διαγράφηκε. Το MagicDisc πάλι δεν μπορώ: στο Uninstall μου βγάζει 3 επιλογές: automatic, custom,repair. Επιλέγω custom, έπειτα επιλέγω όλα τα αντίστοιχα αρχεία του magicdisc για διαγραφή και finish. Αντί όμως να φορτώσει η μπάρα και να τελειώνει η υπόθεση κολλάει στην αρχή ,στο Executing External Program C:\PROGRA~1\MAGICD~1\muninst.exe

Ασε που μ'αυτό το πράγμα ούτε να κλέισω φυσιολογικά το PC μου μπορώ, ούτε να τσεκάρω το antivirus. Μπελάς

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την έκδοση. Ο λόγος που δεν μπορούσα να ολοκληρώσω το uninstall ήταν ότι έπρεπε μέσα από την διαχείριση εργασιών να κλείσω το UNWISE.EXE. Όλα good τώρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.