Jump to content



Windows problem after unistall nforce drivers


Vassilis_X

Recommended Posts

Καλημερα παιδια.. Χτες πηγα και εγω να εγκαταστησω τους καινουργιους nforce drivers για το mobo της υπογραφης.. εκανα απεγκατασταση τους παλιους εκτος απο τους drivers της καρτας γραφικων.. Μετα μου εβγαλε μηνυμα οτι πρεπει να κανω επανακινηση.. Εκανα επανακινηση μου βγηκε και η μπαρα των windows που πηγαινει περα δοθε και μετα μια μαυρη οθονη ολη δικια μου.. Δε προχωρουσε με τιποτα παρακατω.. μαυρη οθονη.. τι restart του εκανα τι cmos αλλα τιποτα.. ακομα το ιδιο.. Μετα λεω μπες και σε safe mode.. Σε safe mode με βγαζει στην οθονη που επιλεγεις τον user (administrator ηη το δικο σου) αλλα το mouse και το πληκρολογιο δεν ανταποκρινονται και δε μπορω να επιλεξω το χρηστη.. την εχω κανει μπορει και 50 φορες ολη αυτη τη διαδικασια αλλα τιποτα.. ακομα και επαναφορα σε προηγουμενη κατασταση εκανα αλλα τιποτα.. τι προβλημα υπαρχει;;; plz λιγο βοηθεια παιδεια.. χρησιμοποιω win xp pro EN Sp2

Eυχαριστω προκαταβολικα..

Vassilis

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.