Jump to content



Recommended Posts

Ευχαριστω παιδες.

Με 1.3v ειναι οι καρτουλες απο msi afterburner.

Με το προηγουμενο συστημα παντως που ειχα (q9550 στα 4ghz τις καρτουλες με 1.3v και το 750αρι τροφοδοτικο) το vantage κολλαγε. Συμπερασμα οτι θες ενα 850αρι για να εισαι ανετος με δυο 5870.

@csaris Φιλε μου δωσε μας ενα vantage P με τις τρεις 5870 στα defaults τους και τον ι7 σου στα 4.2 να δουμε διαφορες.

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε διαφορές συγκριτικά με τί?Με σένα?Αφού εσύ τις έχεις overclocked!Τρέξε και εσύ ένα με default τα ρολόγια για να γίνει καλύτερη σύγκριση!

Ρε συ venom7 ειναι τοσο απλο. Να δουμε ποσο κοντα μπορει να ειναι δυο 5870 κλοκαρισμενες με τρεις 5870 στα μαμα. Ετσι κι αλλιως ο csaris μας εχει δωσει ενα δειγμα cf vs trifire http://www.thelab.gr/showthread.php?t=76889

Link to comment
Share on other sites

να και ενα vantage με την καινουργια μου μπολντοζα και τους 10.6 official:yes4:

3dmarkvantage4mhzgpu900.png

Τι μπουλντοζα ρε.

Νεκροφορα καμπριολε ειναι.

Τσακο μια πρωινη με τις μνημες στο ψαξιμο με τους 10.5.

aorabanana.jpg

Προλαβαινεις να ξαναπαρεις Quad!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες.

Με 1.3v ειναι οι καρτουλες απο msi afterburner.

Με το προηγουμενο συστημα παντως που ειχα (q9550 στα 4ghz τις καρτουλες με 1.3v και το 750αρι τροφοδοτικο) το vantage κολλαγε. Συμπερασμα οτι θες ενα 850αρι για να εισαι ανετος με δυο 5870.

@csaris Φιλε μου δωσε μας ενα vantage P με τις τρεις 5870 στα defaults τους και τον ι7 σου στα 4.2 να δουμε διαφορες.

Mε ΗΤ off.

post-10015-1416074514,3915_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για την κάρτα γραφηκών έλεγα.Επειδή στο ποστ εκείνο την είχες στα 900 και αναρατιώμουν,αλλά τώρα οκ,την έχεις στα 1050.

Πόσο ρεύμα δείνεις στην κάρτα?Παραπάνω πάει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.