Jump to content



Προβλημα με μπλε οθονη


Luigi

Recommended Posts

Κλαησπερα, πριν απο λιγο στο pc μου εβαλα μια καινουργεια μνημη, Corsair 2gb dual channel kit ,800 mhz , η οποια χρειαζεται , 2.1ν για να μπορεσει να τρεξει , εμενα οι πρωτες μου μνημες θελουν 1.8ν , εν πασι περιπτωσι ,για να μην τρεχω στα πλαισια και αλαζω παλι τις μνημες μου, ειπα να κλοκαρω τις πρωτες στα 2.1 για να μπορεσω να εχω 4gb, δουλεψε εν μερι αλλα κρασαρε συνεχως μετα απο καποιες φασεις, οποτε δυστυχως την αλλαγη δεν την γλιτωνω, βγαζω πυ λετε τις καινουργειες μνημες , κραταω τις παλιες μεσα, αλαζω τα ρευματα παλι στα default, και εκει ξαφνικα το pc μου την μια φορα δε bootαρει τα Windows , και την αλλη μου βγαζει μια μπλε οθονη , ο κωδικος ειναι 0χ00000124 και λεει και κατι αλλα τρελα απο πισω, υπ οψην , εβαλα καινουργεια ακουστικα τα οποια ειναι με usb , 7.1 κτλ κτλ , το προβλημα μου τωρα ειναι η μπλε οθονη, για ποιο λογο μου το βγαζει αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

μολις το κανα και ολα πανε μια χαρα εκτος απο κατι σπαστικα παγωματα, επειδη δε πολυξερω απο θεματα drivers κτλ , ποιον driver συνιστατε το πιο σταθερο για το συστημα μου ?

OS : Windows Vista Ultimate x64

CPU : Athlon x64 dual core 6000+ ( 3ghz)

GPU : 8800 gt

RAM: 2gb ocz , 800 mhz ,titanioum series dual channel

Mobo : asus m2n32 ws professional

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.