Jump to content



asus vw222u-προβλημα


sundance

Recommended Posts

μετα απο 1 μηνα χρησης ξαφνικα η οθονη αρχιζει να εμαφανιζει πρασινα και ροζ καποια pixel και στο πλαισιο μουεδωσαν το ακολουθο νουμερο 0080044142044 μιας και εχει onsite εγγυηση το μηχανημα.τι νουμερο ειναι αυτο?ελλαδα?

θα μπω σε μπελαδες??

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ποσο ζωα ειναι.

πηρα τηλεφωνο στο πλαισιο λαρισα,τους ειπα οτι την εχω στη δουλεια την οθονη και οτι την χρειαζομαι,μοντελο κλπ και μου λενε φερτην εδω.

ολα καλα ολα ωραια.

μετα απο 4,5 μερες μου λενε δεν μπορουν να την επισκευασουν γιατι εχει Onsite εγγυηση και θα στειλει η εταιρια τεχνικο δικο της,οποτε μου λενε ελα παρτην πισω..................

αν ειναι δυνατον?δεν μπορουσαν εξ'αρχης να το μαθουν αυτο?επρεπε να μπω σε ολη αυτη την ταλαιπωρια και χασιμο χρονου?

εχουν δικαιωμα να μην την αναλαβουν πληρως αυτοι και τωρα να καθομαι να παιρνω τηλ κλπ?ασε που το τηλ απ'οτι εμαθα ειναι στην ιταλια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.