Jump to content



PC Saxo vts mod


crio

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply
αυτο με το ψυγείο μπροστα θα ειναι οτι πρέπει να συνδυαστεί με watercooling...

+1!!!!!!!!!!!!!!!

εχει στα multirama extreme ενα ψυγειο που εχει τα ρακορ και απο τοισ 2 πλευρες μπορει να μπει σχετικα ευκολα

οπως μπορει να βαφτει νικελ και να ειναι γαματο για το συγκεκριμενο mod:happy2:

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν εχω καμια εμπειρια απο μονταρισμα κουτιων αλλα να σου πω μια ιδεα επειδη εχω σαξο..:D

ετσι οπως ειδα το μπροστα μερος του κουτιου οπτικα εμενα θα μ ενθουσιαζε να κοιταζω το μπροστινο μερος και να εχει μονταρισμενο πανω του ολο τον κωλο του σαξο...

δηλαδη κανονικα αριστερα σαξο, δεξια VTS, κατω αριστερα μια μοντα με εξατμιση και πανω μια αεροτομη..

σαν να ειναι ετοιμο να γκαζωσει το κουτακι και να φας τη σκονη του...:laughing::laughing::laughing:

αυτα..

παντως πολυ ωραια η ιδεα του κουτιου και ελπιζω να γινει πολυ καλο:T:

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν εχω καμια εμπειρια απο μονταρισμα κουτιων αλλα να σου πω μια ιδεα επειδη εχω σαξο..:D

ετσι οπως ειδα το μπροστα μερος του κουτιου οπτικα εμενα θα μ ενθουσιαζε να κοιταζω το μπροστινο μερος και να εχει μονταρισμενο πανω του ολο τον κωλο του σαξο...

δηλαδη κανονικα αριστερα σαξο, δεξια VTS, κατω αριστερα μια μοντα με εξατμιση και πανω μια αεροτομη..

σαν να ειναι ετοιμο να γκαζωσει το κουτακι και να φας τη σκονη του...:laughing::laughing::laughing:

αυτα..

παντως πολυ ωραια η ιδεα του κουτιου και ελπιζω να γινει πολυ καλο:T:

Κατ'αρχάς καλώς μας ήρθες στο thelab.

Αυτό που λες δεν είναι κακό απλά δεν νομίζω ότι υπάρχει χώρος για αυτό.Θα βγούνε δηλαδή το σήμα,vts και αξάτμηση το ένα δίπλα στο άλλο και θα βγει μάπα.

Link to comment
Share on other sites

παντως το VTS εκει πισω στο τροφοδοτικο δε φαινεται και καλο ειναι να φαινεται γιατι σε μουρη κατ εμε συναγωνιζεται το σημα Gti...:happy2:

εχεις δικιο ειναι στενουτσικο το κουτι..

τι να πω?

εσυ ξερεις..D

Link to comment
Share on other sites

παντως το VTS εκει πισω στο τροφοδοτικο δε φαινεται και καλο ειναι να φαινεται γιατι σε μουρη κατ εμε συναγωνιζεται το σημα Gti...:happy2:

εχεις δικιο ειναι στενουτσικο το κουτι..

τι να πω?

εσυ ξερεις..D

Mου φαίνεται ότι τα μπέρδεψες.Το vts θα είναι ακριβώς πάνω απο τα dvds.Έτσι όπως είναι το πάνω μέρος εκεί βγαίνει......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.