Jump to content



***** Ολοκαίνουριος QX9770 *****


Chosen

Recommended Posts

Είναι ενός φίλου που τον παρήγγειλε και κατόπιν συνειδητοποίησε ότι δεν θα παίξει στο μηχάνημά του, ένα XPS630 με μητρική NF650i που παίζει κανονικά τους 1333 fsb Yorkfields αλλά όχι και τους 1600 fsb.

Μου πρότεινε να κάνουμε και τράμπα, να του δώσω τον QX9650 μου και να μου δώσει τον QX9770 του, αλλά ούτε στην δικιά μου πρέπει να παίζει (EVGA nForce 750 SLI FTW) οπότε το αφήνω για κάποιον με X38/X48 κλπ.

Τιμή μου είπε €750-800 με τα μεταφορικά δικά του (που σημαίνει ότι δεν στέλνει την ψύκτρα) και έχει full εγγύηση.

Να πω επίσης ότι η τιμή είναι ενδεικτική και μπορεί να δεχθεί και λιγότερα, καθώς βιάζεται για το μετρητό για να πάρει ξανά QX9650.

Τέλος να πω ότι δεν φοβάμαι μην δει όλα αυτά που γράφω εδώ για την οικονομική του ανάγκη, γιατί είναι Ιρλανδός χωρίς γνώση ελληνικών :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.