Jump to content



Wacom Intuos 3


dexter20csgr

Recommended Posts

Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος είναι κάτοχος του Wacom intuos 3 tablet ή αν γνωρίζει αρκετά καλά το προιόν.Ασχολούμαι πολύ καιρό με το σκιτσάρισμα και θα ήθελα να μπορέσω να μεταβώ στο Digital Painting με το συγκεκριμένο εργαλείο και το photoshop.Είχα αγοράσει κάποτε ένα wacom tablet των 70 ευρώ αλλά ήταν τουλάχιστον δύσχρηστο.Οποιοσδήποτε γνωρίζει ας απαντήσει.Ευχαριστώ.

Ps:Οσοι δεν γνωρίζετε ψάξτε σε κανένα website με videos "wacom intuos speed painting" να πάρετε μια γεύση για τις δυνατότητες που σου παρέχει.

Link to comment
Share on other sites

αν το βρεις σε λογικη τιμουλα,μην το σκεφτεις δευτερη φορα.

απλως παρτο.

καμια σχεση με αυτα του παρελθοντος.

(και μετα -υποθετικα μιλωντας)

οταν το συνηθισεις και γινεις εξπερτ παρε και μια cintiq.

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα είναι πανάκριβο σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη. Έχω βρει και διαφορές της τάξης των 150€ στο Wacom Intuos 3 A4 (μάλιστα στο εξωτερικό ήταν το Special Edition)

Link to comment
Share on other sites

Δες και το official site για παραγελλία. Νομίζω βγαίνει φτηνότερα.

Εγώ είμαι κάτοχος μιας classic 4 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Φαντάζομαι ότι οι intuos είναι ανώτερες.;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.