Jump to content



Netgear


ManosRK

Recommended Posts

Σκεφτόμουνα να πάρω αυτό ---> http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&product=760978 για το λάπτοπ

Wi-fi κάρτα έχω επάνω, ενσωματωμένη (και δεν θέλω να πάω σε Cosmote, Vodafone και τέτοια που πληρώνεις), αλλά επειδή λέει κάτι για ενίσχυση σήματος και νετ παντού και τέτοια και εδώ στη γειτονιά τώρα τελευταία δεν πιάνει ΚΑΝΕΝΑ δίκτυο (ή έχει κακό σήμα) όχι ότι πριν έπιανε και τίποτα αλλά λέμε λολ, οπότε σκέφτηκα να πάρω αυτό μπας και έχω καλύτερο σήμα.

Ακούω γνώμες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις δικια σου συνδεση να υποθεσω?

Η το θες για οταν κινησε?

Ενα τετοιο ειχε παρει ενας γνωστος.

Ηθελε χαλαρα υδροψυξη μην πω κανα αζωτο στο κεφαλι (λογικο θα με πεις),

δεν παλεψε πολυ με τους οδηγους,εκανε ενα restart και ολα οκ.

Βρηκε δικτυα, αλλα ηθελε καλωδιο usb γιατι πανω στο pc και εκει που ηταν (το pc)

ζοριζονταν + οτι με το καλωδιο το κανεις σαν κεραια και το πετας οσο το δυνατον μακρια σου (οσο μπορεις να αποφυγεις την ραδιενεργεια που βγαζουν ^^ ).

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεση δικιά μου και ΒΕΒΑΙΑ έχω ΛΟΛ αλλά καμιά φορά το λάπτοπ (τώρα που το desktop μου χάλασε και δεν έχω αξιωθει να το φτιάξω ακόμα :hehe:) το παίρνω στο κρεβάτι για να μην ξενυχτάω αλλά και διακοπές και τα σχετικά εννοείται αλλά στο δωματιό μου έπιανα wifi και μάλιστα ΚΑΛΟ αλλά εξαφανίστηκε, οπότε λύνω πολλά προβλήματα και γλιτώνω και από καλώδια λολ.

Απλά το θέμα μου είναι αν κάνουν δουλειά ή τζάμπα τα λεφτά μου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.