Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Κλασικός Lewis... μην κάνεις ότι δεν θες να σου κάνουν δε λένε;; 

Επίσης, η ομάδα επιβεβαιώνει πως ζήτησαν από τον Rosberg να παραχωρήσει τη θέση στην αρχή κ εκείνος το έκανε. Πριν 2 χρονάκια αν θυμάμαι καλά στην Ουγγαρία, ο Rosberg είχε άλλη στρατηγική και με φρέσκα λάστιχα βρήκε πίσω από τον Lewis. Τον καθυστερούσε πάνω από 1 δευτερόλεπτο στο γύρο κ του έλεγαν από το radio να αφήσει το Rosberg να περάσει... o lewis έκανε τον κινέζο βέβαια.. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Delijohn said:

Παιδεύομαι εδώ και μισή ώρα να βρω stream που να παίζει... αυτός ο καρκίνος του skyf1 και του bernie-πλήρωνε με έχουν αγανακτήσει... για να δω ένα κ*λοqualifying... :rant85:

Μίλα βρε άνθρωπε τι κάθεσαι και παιδεύεσαι?? 2 λεπτά υπόθεση είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ 2 είναι, αλλά κάθε 5 έπεφτε κι έψαχνα άλλο.. και με το που ξεκίνησε το q3, έπεσαν όλα όσα έβρισκα.. κ τα νεύρα μου.

Εδώ που μένω δεν έχω tv και έχει μόνο μια κοινόχρηστη που παίζει bbc, οπότε εδώ και 2-3 αγώνες, πάπαλα οι μεταδόσεις.. έχει απέναντι μια pub αλλά βαριέμαι να ντύνομαι να τρέχω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Delijohn said:

Μωρέ 2 είναι, αλλά κάθε 5 έπεφτε κι έψαχνα άλλο.. και με το που ξεκίνησε το q3, έπεσαν όλα όσα έβρισκα.. κ τα νεύρα μου.

Εδώ που μένω δεν έχω tv και έχει μόνο μια κοινόχρηστη που παίζει bbc, οπότε εδώ και 2-3 αγώνες, πάπαλα οι μεταδόσεις.. έχει απέναντι μια pub αλλά βαριέμαι να ντύνομαι να τρέχω. 

Σου στέλνω pm σύντομα με οδηγίες!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τελικα ειναι λεσβια η οχι? Εψαχνα να δω τη μαπα της μηπως καταλαβω(αν εχει κοντο μαλλι κ προσωπο σαν αντρα)  αλλα δεν βρηκα κατι... 

On 11/6/2016 at 10:58 PM, Georgiadis Giorgos said:

Σου στέλνω pm σύντομα με οδηγίες!!

Στειλε κ απο δω κανενα btw... 

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, icy20 said:

Αυτη τελικα ειναι λεσβια η οχι? Εψαχνα να δω τη μαπα της μηπως καταλαβω(αν εχει κοντο μαλλι κ προσωπο σαν αντρα)  αλλα δεν βρηκα κατι... 

Στειλε κ απο δω κανενα btw... 

Έχεις pm!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.