Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

http://www.contra.gr/Basketball/USA/NBA/273413.html

πω πω πίκρα για James....το περίμενα...όπως κ πέρυσι, λιώνουν την κανονική περίοδο και στα playoff είναι σαν άλλη ομάδα...απειρία...αυτός ο Rondo δεν παίζεται...πολύ καιρό είχα να δω τέτοιο playmaker...τολμώ να πω από Isiah Thomas εποχή...:)

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=g7-_Gdps8bk&feature=player_embedded]YouTube - Lakers vs Suns Game 1 Highlights 2010 NBA Playoffs WCF[/ame]

ow yeah!!

shots @ 0.56 & 2.19 .....για αυτό ο KObe είναι από τους καλύτερους παίχτες στην ΙΣΤΟΡΙΑ του NBA...!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το κόβω σαν το Μπαρτσελονα - Ιντερ? 10 κάτω απο την γραμμή και η Μπαγερν να προσπαθεί να διασπάσει την 4πλη ζώνη άμυνας....

Πω!! σούπα τελικος αν είσαι ουδέτερος η Μπαγερν

Link to comment
Share on other sites

Έγερνε που έγερνε το παιχνίδι της Μπάγερν από την μεριά του Ρόμπεν, βγάζει και τον Άντιλτοπ να βάλει αυτόν που δεν ακούμπησε μπάλα μέχρι το τέλος του ματς, ε... κάπου εκεί το ματς έληξε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω χωρις να χω δει τον αγωνα με την Μπαρτσα μονο και μονο ξεροντας οτι στη μεση βρισκεται ο Μουρινιο,ημουν σχεδον σιγουρος για την Ιντερ.

Ωραιο παιχνιδακι :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω χωρις να χω δει τον αγωνα με την Μπαρτσα μονο και μονο ξεροντας οτι στη μεση βρισκεται ο Μουρινιο,ημουν σχεδον σιγουρος για την Ιντερ.

Ωραιο παιχνιδακι :)

Η πλάκα είναι αλλού. Εκεί που μας έχουν πρήξει - δεν ξέρω και εγώ πόσα χρόνια - για το σύγχρονο ποδόσφαιρο, το γρήγορο ποδόσφαιρο, το επιθετικό ποδόσφαιρο, έρχεται ένας Μουρίνιο σήμερα (και ένας Ρεχάγκελ πριν 6 χρόνια) και τους κάνει ΡΟΜΠΑ! :happy2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενο αποτέλεσμα...ήμουν σίγουρος για Inter...

Μουρίνιο master of counterattacks!! Ο άνθρωπος έγραψε το βιβλίο για τακτικές αντεπίθεσης..τέλος!!

Η Μπάγερν ενώ έδειξε στην αρχή να προσπαθεί, δεν είχε κέντρο καθόλου...εναν Ρόμπεν είχε και αυτός πόσα να κάνει ακόμα?!? Έβγαλε και τον Αλτιντοπ(?!), αντί να βγάλει το κρυάρι τον Muller και μετά βγάζει τον Olic ο οποίος ανα πάσα στιγμή κάνει το μπάμ...άργησε στις αλλαγές αλλά το παιχνίδι φάνηκε οτι το είχε χάσει απ΄ την αρχή...

P.S. Τι γέλιο έριξα με γκώνια...να επιμένει και να προσπαθεί να μηδενίσει Μουρίνιο επειδή η δεν έχει χωνέψει την ήτα της αγαπημένης του Barcelona...και να του την λέει συνέχεια ο Γμόχ αλλά εκεί....:warning2:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καπως ασχετο,αλλα λιγο σχετικο.

Τον Γκωνια τι τον εχουν εκει χρονια τωρα να μιλαει,αφου δεν ξερει και αυτος τι λεει.

Ολο χαζομαρες.....μου ρχεται καθε φορα να σπασω την TV.

Καλα ο Γμοχ εχει 2 δοντια ολα και ολα ,ελληνικα δεν ξερει και παει το ενα τεταρτο της εκπομπης με "ΕΕΕ ααα ουυυυ ααγγαδησδσκξη" ....ουστ και συ!

Εκεί που μας έχουν πρήξει - δεν ξέρω και εγώ πόσα χρόνια - για το σύγχρονο ποδόσφαιρο, το γρήγορο ποδόσφαιρο,

Εγω νομιζω παλιοτερα ηταν το γρηγορο ποδοσφαιρο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καπως ασχετο,αλλα λιγο σχετικο.

Τον Γκωνια τι τον εχουν εκει χρονια τωρα να μιλαει,αφου δεν ξερει και αυτος τι λεει.

Ολο χαζομαρες.....μου ρχεται καθε φορα να σπασω την TV.

Καλα ο Γμοχ εχει 2 δοντια ολα και ολα ,ελληνικα δεν ξερει και παει το ενα τεταρτο της εκπομπης με "ΕΕΕ ααα ουυυυ ααγγαδησδσκξη" ....ουστ και συ!

Εγω νομιζω παλιοτερα ηταν το γρηγορο ποδοσφαιρο...

Σωστα και ενας λογος ειναι επειδη δεν υπηρχαν τοσες πολλες τακτικες τοτε..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.