Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Απ΄ τους καλύτερους προπονητές στην ευρωπαικη ιστορία, για πάντα μέσα στην καρδιά μας επαγγελματίας και όλα τα συναφή αλλά ρε ζοτς όχι κ ετσι...όχι στην Τουρκία ρε γμτ...anyways...:fie:

Στη Φενέρ ο Ομπράντοβιτς -

/edit: http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1Basket/panathinaikos/fwtshs-epistrefw-sthn-oikogeneia-moy.2316374.html

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η 1η ερμηνεία μιας και είναι η πλέον στανταρ...όσο για το 2ο δεν θα έλεγα οτι είναι κάτι κακό. Απ' την άλλη πως γίνεται να συνδυάσεις και τα 2? Δεν ξέρω, εγώ μιλώ μόνο για μένα και διατυπώνω μόνο την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Και γω μαζι σου ρειβεν. Δε ξερω τις τουρκικες ομαδες δε τις παω,

θυμαμαι με τον γκεκα τοτε δε μαρεσε που πηγε εκει, τεσπα επιλογες ειναι αυτες.

ANTΕΝΤΟΓΚΟΥΜΠΠΟ ΓΚΑΡΦΩΣΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΟΕ ΟΕ ΕΟ ΕΟΕ ΟΕΕ ΕΟΕΟΕΟ

Σαμαράς σε Αντετοκούνμπο: Κάρφωσέ τους! - Μπάσκετ - SPORT 24

Link to comment
Share on other sites

Σέρβος είναι(και Έλληνας να ήταν είμαστε στον 21ο αιώνα πια...) και η Κωνσταντινούπολη είναι μια χαρά πόλη. Την ίδια επιλογή θα έκανα εύκολα και εγώ στην θέση του.

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
Link to comment
Share on other sites

Σέρβος είναι(και Έλληνας να ήταν είμαστε στον 21ο αιώνα πια...) και ο Κωνσταντινούπολη είναι μια χαρά πόλη. Την ίδια επιλογή θα έκανα εύκολα και εγώ στην θέση του.

Αν γνώριζες τον παππού μου δεν θα τα έλεγες αυτά...εν πάσει περιπτώση μην βγούμε οφ τοπικ...όσο για τον αντετοκούμπο μακάρι να πάει καλά το παιδί σε ότι κάνει και όταν ψηθεί στα β κατηγορίας πρωταθλήματα βλ. NBA τον περιμένουμε στην πανάθα :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι νομίζω αυτή η μεταγραφή έγινε περισσότερο για "σπάσιμο" στους γαύρους...δεν θα έλεγα ότι είναι καλό σέντερ για τον παο αλλά ποτέ δεν ξέρεις..μπορεί να δέσει με την ομάδα υπό τον αρτζι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.