Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Να παρει και κανα σφυριγμα ο γαυρος σημερα..

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ξερω και αλλο

ισως αν εβλεπες τον αγωνα καπου αλλου και οχι στην δτ με τον αντικειμενικότατο παντα και καθολου κουραστικο εκφωνητη θα καταλαβαινες περιπου γιατι μιλαω

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

μη, όχι, φτάνει. Πρόσφατα σταμάτησα να γελάω από αυτό

Στην τελευταια φαση με τον μιροντιτς κανενα φαουλ ε?

που κοντεψαν να τον σκοτωσουν.

Δεν ξερω εχω την εντυπωση οτι αφηνουν τον οσφπ να παιζει πολυ σκληρα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=j3B_2bE_e8k]Block of the night: Kyle Hines, Olympiacos Piraeus - YouTube[/ame]

ξεχειλίζει η μπασκετικότητα

Link to comment
Share on other sites

μη, όχι, φτάνει. Πρόσφατα σταμάτησα να γελάω από αυτό

ξεχειλίζει η μπασκετικότητα

Άσχετο με γαυροβάζελους και λοιπούς, καθότι μου είναι όλοι αδιάφοροι σαν οπαδοί,

...απλά επειδή τελευταία το ρίχνω στο NBA του BET365 και βλέπω αρκετά games, τέτοιες φάσεις βλέπω τακτικά. Σηκώθηκες, πετάς την μπάλα, σε γκρέμισαν κάτω και φιλάς φωτογράφους, μαζορέτες, αλλά πριν το φαγες το κόψιμο, οκ σήκω και προσπάθησε την επόμενη φορά. Δεν νομίζω να είναι το καλύτερο επιχείρημα για αυτό που θες να...καυτηριάσεις.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Σηκώθηκες, πετάς την μπάλα, σε γκρέμισαν κάτω και φιλάς φωτογράφους, μαζορέτες, αλλά πριν το φαγες το κόψιμο, οκ σήκω και προσπάθησε την επόμενη φορά. Δεν νομίζω να είναι το καλύτερο επιχείρημα για αυτό που θες να...καυτηριάσεις.... ;)

κάπου σε έχασα

Αυτό το σχόλιο που παρέθεσα ήταν για τη συγκεκριμένη φάση. Και από κάτω το σχόλιό μου ήταν για το συγγραφέα του σχολίου που σχολίασα :p

Εδιτ: btw, προσπαθώ να αποφεύγω να κάνω σχόλια σχετικά με ομάδες εδώ πέρα, αλλά όταν βλέπω πράγματα που δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα θα σχολιάσω. Είτε σε σχόλια σαν αυτά του χεσούς, είτε σε σχόλια του Πέππα πέρσι, που έκραζε σε κάθε ευκαιρία τον RG.

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

κάπου σε έχασα

:lazy:

Πανομοιότυπες φάσεις στο NBA επίσης δεν τις σφυρίζουν πολύ...

Δεν ξέρω από πότε είναι η φάση που ανέβασες (δε θα το ψάξω κιόλας) , απλά λέω ότι αν σου κόψει την μπάλα αλλά αμέσως μετά σε στείλει στους θεατές ο αμυνόμενος, δεν το σφυρίζουν. Σπάνια.

Γιατί και πως, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Edit:

Αχαχαχαχαχχαα snips αστο...εμπλεξες..

LoL, μάλλον ναι...δεν κατάλαβα τελικά ποιος μιλάει μεταφορικά ποιος κάνει χιούμορ και ποιος νυστάζει. Με μπερδέψατε. Αλλά ξεμπερδεύομαι μόνος μου. Πάω να διαβάσω Blazers-Hawks για μετά.

As you were...

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βοηθήσω να καταλάβεις:

Jesus=Παναθηναϊκός

Deninho= Ολυμπιακός

Δες ποιες ομάδες παίζουν και τα σχόλια και θα καταλάβεις.

Και btw κανένα φάουλ πουθενά! Και όπως λέγαμε και στο σχολείο, τρελό φιστίκι...

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική νίκη για τον Ολυμπιακό. Μπράβο στα παιδία!

Όσο για τους πικρόχολους βάζελους που δεν έχουν τι να κάνουν και σχολιάζουν την διαιτησία σε παιχνίδια του Ολυμπιακού, ας διαβάσουν τι λέει ο Προπονητής της Μάλαγα ΕΔΩ και μετά ας κάνουν την προπαγάνδα της Πράσινης και του Τράκη. :tomato:

Ο Χουάν Πλάθα θεωρεί πως η διαιτησία της αναμέτρησης με τον Ολυμπιακό ήταν καλή και τόνισε πως η ομάδα του δεν ήταν σε καλή κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Δε λέω ότι ο τελικός ήταν στημένος..Ήταν δεν ήταν, με όσα ακούστηκαν και έγιναν στο συγκεκριμένο τελικό, - όπως και αυτός της ΑΕΚ με τον Ατρόμητο -, πιστεύω έκαναν όλους τους φιλάθλους να ξενερώσουν..Και να μην το παίρναμε το τρόπαιο δε θα χανότανε κι ο κόσμος..

Όσον αφορά τα δικαστήρια, και δη για μεγαλοεπιχειρηματίες είναι να γελάς πραγματικά..

Διάβαζα τις ερωτήσεις του εισαγγελέα και λέω κοίτα ρε κάτι πράγματα!Σα να έχεις έναν υποβολέα πίσω από τα έδρανα...

Δε θέλω να σκεφτώ τι γίνεται σε δίκες βουλευτών κτλ κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Η νίκη της Emporio Armani μάλλον ξεκαθαρίζει το θέμα πρόκρισης και για τις 2 Ελληνικές ομάδες.

Δεν πολυπαρακολουθώ... λογικά θα χρειαστούν από μία ακόμη νίκη για να προκριθούν -με σίγουρη τη μια στο μεταξύ τους παιχνίδι; Ή είναι πιο σύνθετο;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22279]acct[/MENTION] Νομίζω πως αν χάσει σήμερα τελικά ο Παναθηναϊκός και νικήσουν και οι 2 την επόμενη αγωνιστική (Ολυμπιακός στην Τουρκία με την Εφές - Παναθηναϊκός στο ΟΑΚΑ τη Μάλαγα) περνάνε και οι 2 κι απλά στο ΣΕΦ θα κριθεί η 3η-4η θέση..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.