Jump to content



Samsung SM2253BW TFT 22''..επιλογή


athlon=greek

Recommended Posts

είμαι κατοχος της samsumg εδώ και 3 μέρες και μπορώ να πω ότι είναι απλά φοβερή. το μόνο που δεν μου αρέσει στις 24" είναι ότι είναι λιγότερο πρακτικές από τις 22" σε καθημερινή χρήση και ότι έχουν περρισότερο input lag από τις 22". πέρα από το full hd δεν θα έπαιρνα ποτέ 24". αυτή ήταν super τιμή λόγο υπαλλήλου καταστήματος. δεν λέω ότι το μετάνιωσα αλλά το gaming στα 1680*1050 σε σχέση με τα 1920*1200 δεν μου δίνει κάτι παραπάνω και οι ταινίες μια χαρά φαίνονται στην 22". όσο για τις κλασσικές εφαρμογές και την καθημερινή χρήση οι 22" άρες είναι απλά το καλύτερο size.

Link to comment
Share on other sites

είμαι κατοχος της samsumg εδώ και 3 μέρες και μπορώ να πω ότι είναι απλά φοβερή. το μόνο που δεν μου αρέσει στις 24" είναι ότι είναι λιγότερο πρακτικές από τις 22" σε καθημερινή χρήση και ότι έχουν περρισότερο input lag από τις 22". πέρα από το full hd δεν θα έπαιρνα ποτέ 24". αυτή ήταν super τιμή λόγο υπαλλήλου καταστήματος. δεν λέω ότι το μετάνιωσα αλλά το gaming στα 1680*1050 σε σχέση με τα 1920*1200 δεν μου δίνει κάτι παραπάνω και οι ταινίες μια χαρά φαίνονται στην 22". όσο για τις κλασσικές εφαρμογές και την καθημερινή χρήση οι 22" άρες είναι απλά το καλύτερο size.

+1000000000....

Link to comment
Share on other sites

στα χρώματα τα πάει καλά;Ανάλυση;Γενικά είναι καλή έτσι για ΤΝ πάνελ..;:help:

μια χαρά τα πάει αν ρωτάς για την samsung. σε σχέση με την lg 24" tn και την samsung 245+ που είδα από κοντά και τις χρησιμοποίησα απλά είναι καλύτερη ακόμα και για κάποιον που δεν μπορεί πολύ εύκολα να διακρίνει διαφορές. εμένα προσωπικά μου άρεσαν τα χρώματα πιο πολύ κι από την samsung t240hd(την οποία απλά την είδα να λειτουργεί)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.