Jump to content



Αλλαγη τροφοδοτικου??


onty1416003331

Recommended Posts

Εχω το εξης συστημα CPU:AMD ATHLON 64 X2 5200+ 2.60GΗZ AM2 BOX PSU: THERMALTAKE W0093 TR2 POWER 500W MOBO:ASUS M3A78-EH RAM:4X KINGSTON HYPERX 1GB PC6400 800MHZ VGA: ASUS EAH3870/HTDI 512MB PCI-E HDD: HITACHI 80GB SATA2 MONITOR: LG W1942S-SF 19'' TFT SILVER και σχεδον απο τοτε που το αγορασα εχει ξεσκιστει να κανει restart οταν παιζω συνηθως αλλα εχει τυχει και σε ασχετεσ στιγμες ενω ακουγα μουσικη.Μερικες φορες κανει shutdown και οχι restart..Κατι υποψιαζομαι για το psu αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Τι να κανω για να αποκλεισω μερικες περιπτωσεις και να βρω τι φταιει?:nada:

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε cpu μετα απο 2 ωρες crysis αλλωτε 75 αλλωτε 80..με την stock ψυκτρα και τον 5200+ στα 3,1. Πριν λιγο καιρο πηρα την zalman 9500 ομως δεν μπορεσα να την βαλω καλα, δηλαδη την εβαλα αλλα ο αερας εβγαινε πανω στο psu και μεσα στο case μετα απο μιση ωρα εψινες γουρουνοπουλο. δεν καταφερα να την βαλω αλλιως για να βγαζει τον αερα απο την πισω μερια του case. Μηπως δεν μπαινει σωστα στην mobo μου?Και γω απο τη στιγμη που εκανε shutdown σκεφτηκα θερμοκρασιες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.