Jump to content



Razer Lachesis απορία


Jasim

Recommended Posts

Πρόσφατα αγόρασα το Razer Lachesis.

Αν το χει δουλέψει κάποιος από εδώ η ακόμα καλύτερα αν το χρησιμοποιεί ήδη (ακόμα καλύτερα) θα μπορούσε να μου εξηγήσει τον τρόπο που αποθηκεύει κανείς διαφορετικά dpi settings για διαφορετικά παιχνίδια?

Για παράδειγμα εγώ παίζω Cod2,Cod4,Team fortress 2, CS:s κτλ...θέλω διαφορετικά επίπεδα dpi σ όλα σχεδόν και ενώ φτιάχνω διαφορετικά προφίλ για όλα ξεχωριστά και περνάω επίσης ξεχωριστά dpi για όλα πάντα μου κρατάει για όλα τα profiles τα τελευταία dpi που έβαλα...δηλαδή ενώ μπορώ ν αποθηκεύσω διαφορετικά προφιλ δε μπορώ να βρω τον τρόπο ν αποθηκεύσω διαφορετικά dpi για το κάθε προφίλ :wall::hm::rant:

Χρησιμοποιούσα για καιρό το G9 με το οποίο αποθήκευα προφίλ και dpi ξεχωριστά για κάθε παιχνίδι χωρίς καμία δυσκολία απ την αρχή...μ αυτό δεν μπορώ να βγάλω άκρη :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.