Jump to content



amilo


adok13

Recommended Posts

ρε παιδια βοηθηστε καποιος που ξερει.θελω να παρω αυτο το bd-drive απτa multirama.

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0341805&catid=020802

Πως το κοβετε θα παιζει ανετα στο fujitsu pi-2550-201;η θαχω προβληματα;

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:

Μοντέλο:2550-201.Τύπος Οθόνης:15.4'' WXGA BrilliantView.Ανάλυση:1280 x 800.Επεξεργαστής:Intel Core 2 Duo T5550 (1.83GHz).Μνήμη:2x1GB DDR2 667MHz.Σκληρός Δίσκος:250GB SATA.Κάρτα Γραφικών:ATI Mobility Radeon HD 2400 256MB up to 768MB.Οπτικά Μέσα:Multi-format DVD-RW Double Layer.Λειτουργικό:Windows Vista Home Premium GR/EN.Κάμερα:1.3 Mpixel.Δικτύωση:Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Modem 56K, Bluetooth.Θύρες:3x USB 2.0 ports, 1x CIR, 1x DVI-D, 1x VGA, 1x modem, 1x LAN, 1x ExpressCard slot (34/54mm), 2x Audio In/Out.Πρόσθετα:4-in-1 card reader SD/MS/MMC/MMCPRO.Καθαρό Βάρος:3.00 kg

μην σκασω τοσα λεφτα τσαμπα.βασικα το μονο που με προβληματιζει ειναι h cpu (1.83 core2 duo).απο master slave δεν θα εχω προβλημα πιστευω αφου εχω μονο μια υποδοχη ide για το optical drive(ο σκληρος ειναι sata)οποτε θα ειναι master.:unsure:

(και καποιος admin αν μπορει να μου αλαξει τον τιτλο του θεματος γιατι

εκανα λαθος και δεν μπορω να τον διωρθωσω.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.