Jump to content



Πρόβλημα με κάρτα - Sapphire HD3850


NeverEnough

Recommended Posts

ABIT KV8-MAX3

2x512MB DDR400

2x 40GB HD (O enas einai boot WIN XP SP2)

HD 250GB SATA

Realtek 100MBit

WinTV GO TV Tuner PCI

Sapphire HD3850 512MB GDDR3 AGP

PSU 600W LOC

Πήρα νέο CPU γιατί η κάρτα γραφικών πείναγε... Με το που το κούμπωσα, ξύλοσα τους NVidia drivers από τη παλιά 6600GT και έβαλα τους Catalyst. Το πρόβλημά μου είναι πως όταν πάω να παίξω κάποιο game π.χ. Sniper Elite, COD2

και men of valor μου κάνει το εξής: κολάει keyboard και ο παίχτης πάει μόνος του προς μια κατεύθυνση και μετά αλλάζει. Κατέβασα τους τελευταίους drivers της ATI, bios και άλλαξα PS2 Keyboard. Τίποτα - το έβαλα και το έβγαλα και του έβαλα USB keyboard.

Πάλι τα ίδια. Έχω σκάσει, ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

ωχ η hd3850 σε agp........Xτες διαβαζα γιαυτην σε διαφορα forum(μπορει και εδω) για τα προβληματα που εχει και κατι agp hotfix....Eγω παντως αναγκαστηκα να αλλαξω πλατφορμα και να παω σε pci express μιας και το agp εχει πεθανει πλεον...

Να την πας πισω και να ζητησεις τα λεφτα σου...Ελπιζω να ειναι απο plaisio γιατι απο e-shop χλωμο το κοβω.....Παντως αν πας σε pci-express παρε την sapphire hd4670 που πηρα χτες εγω με 69 ευρω...Η Καρτα σε 37 αρα τηλεοραση και 1080p κυριολεκτικα σπερνει...Αν κανεις το λαθος και παιξεις σε hdtv δεν υπαρχει γυρισμος...Ειναι αυτο που λενε,καλυτερα να μην σε γνωριζα ποτε.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.