Jump to content



Πρόταση ψύξης για HD3870


Bassjunkies

Recommended Posts

Labίτες σας χαιρετώ...

...Θα ήθελα να μου προτείνεται μια καλή και σχετικά αθόρυβη ψύκτρα για τις νέες μου καρτούλες @ CF. http://www.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=219

Εγώ σκεφτόμουν το Arctic Cooling Accelero S1 Rev.2+Turbo Module. Τι λέτε??? :hm:

Link to comment
Share on other sites

Υep, είναι από τις πιο φθηνές αλλά και αποδοτικές λύσεις...αν πάντως έχεις αρκετό διαχωρισμό ανάμεσα στις 2 pci express, πάρε 2 120αρηδες αντί των turbo module. Θα σου έρθει πιο φθηνά, και θα έχεις καλύτερη απόδοση...:T:

Link to comment
Share on other sites

2 120άρηδες για κάθε κάρτα??? Υπερβολικό μου ακούγεται...:nada:

Επίσης είδα ότι αν βάλω και στις 2 κάρτες δεν θα μπορώ να βάλω τα crossfire link(γέφυρες). Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Τις περιμένω σήμερα από εδώ Link...!!!

Θα τις βάλω για αρχή χωρίς fans μιας και έχω έναν 12άρη πάνω στο πλαϊνό του Lian-Li(V2100) και είναι ακριβώς στο κέντρο τους. Πιστεύω να κάνει δουλειά και να γλιτώσω το θόρυβο από 2 έχτρα 12άρηδες ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.