Jump to content



προβλημα με σκληρο, δουλευει αλλα δεν αναγνωριζετε..


corleo

Recommended Posts

σημερα πηγα να συνδεσω τον εξωτερικο μου δισκο WD 250 passport και ενω εβλεπα οτι στροφαρει ο δισκοσ ειδα στο MY computer οτι του ειχε αλλαξει ονομα και δεν μπορουσα να δς τα αρχεια του. Μου εβγαζε το εξης.... δεν ηταν δυνατη η προσβαση στη μοναδα δισκου

και οτι το αρχειο η ο καταλογοσ εχει καταστραφει και δεν ειναι δθνατον να αναγνοστει. Γνωριζει καποιοσ κατι??? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το ιδιο προβλημα ειχα με Passport 160 giga.Εκανα ανακτηση δεδομενων με το Get data back for Ntfs .Πήρα όλα τα αρχεια μου και μετα έκανα ενα φορματ και ολα οκ για τον δισκο.Το προβλημα προκληθηκε μαλλον απο ελλειπή παροχή ρεύματος.Θα σου συνιστουσα να χρησιμοποιεις μονο το κοντο καλωδιο που ειχε στην συσκευσια και παντα σε θυρα usb που ειναι πανω στην μητρικη.Εγω εβαλα τον δισκο πανω σε usb hub και με αλλο καλωδιο με τα γνωστα αποτελεσματα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.