Jump to content



Τρoφοδοτικό 1000watt+


sphinxgr

Recommended Posts

λοιπον παιρνεις αυτο και εισαι ΥΠΕΡκαλυμενος ακομα και για μελλοντικη αναβαθμιση:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700770

και αμα το θες σε modular λιγο πιο ακριβο:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700768

Right the player!

Link to comment
Share on other sites

εχετε να μοθ προτεινετε κανενα καλο αλλα σε λογικη τιμη?

εχς κατρα γραφικων 9600gt asus Το κουτι μου ειναι της turbo-x το κλασικο και το τροφοδουικο τησ μανασ του... αντεχει?

Link to comment
Share on other sites

εχετε να μοθ προτεινετε κανενα καλο αλλα σε λογικη τιμη?

εχς κατρα γραφικων 9600gt asus Το κουτι μου ειναι της turbo-x το κλασικο και το τροφοδουικο τησ μανασ του... αντεχει?

Άν δεν κάνω λάθος το τροφοδοτικό που δίνει μαζί το turbo-x κουτάκι είναι 420 Watt και πιστεύω ότι θα σου κάνει :flower:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω αλλα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο όταν βρείς λεφτά πάρε ένα καλύτερο μην τα τινάξει ξαφνικά (ποτε δεν ξέρεις) πάντως εγώ σε έναν φίλο μου που έφτιαξα pc με αυτό το τροφοδοτικό μια 4850+mobo p5q+hdd 2x500+ένα drive πάει μια χαρά δεν έχει πρόβλημα:yawn:

Link to comment
Share on other sites

να σου πω και κτ ασχετο...ο σκλιροσ μου κανει περιεργουσ θορυβους και καμια φορα κοπαναει και αργει πολυ τον τελευταιο καιρο.

Ειναι ενασ seagate bara****a. Τι εχεισ να πεις?

Link to comment
Share on other sites

χωρητικότητας?

αν είναι o 500gb βγάζει προβλήματα και σε ένα thread εδώ πέρα το έχουν πει ότι δεν είναι αξιόπιστοι και σε συμβουλεύω να πάρεις τα αρχεία σου από τον σκληρό και να τα μεταφέρεις κάπου αλλου γιατί μπορεί και να τον χάσεις σε λίγο καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Όχι ειναι κόλα και είναι λογικό να υπάρχει για να μην καταπονούνται τα εξαρτηματα από κραδασμούς.

Και αυτό το κίτρινο υλικό που είναι απάνω στους 2 μπλε πυκνωτές? και αυτό κόλα είναι?

Κραδασμούς? από πού από τους ανεμιστήρες?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το κίτρινο υλικό που είναι απάνω στους 2 μπλε πυκνωτές? και αυτό κόλα είναι?

Κραδασμούς? από πού από τους ανεμιστήρες?:hmm:

έχει χαλάσει (σκάσει) ο πυκνότης και έχει βγει το υγρό του ;)

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ενα enermax 625w εισαι καλυμενος...πιστευω :daisy:

Και εαν θες Modular πας σε αυτο

Υπαρχει βεβαια και το Coolermaster M700 που ειναι Modular

Πανω απο 400watt δεν προκειται να καιει το συστημα σου παντος....

Εαν μας ελεγες παντος εχω SLi με 2*GTX 280 τοτε παρε 1000+

+1;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.