Jump to content


4870 ΑΛΑΓΗ ΨΥΚΤΡΑΣ


hulk17

Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω αν αλαχτει η ψυκτρα η εγγυηση χανεται η οχι.Επισις αν εχει καποιος να μου προτεινει καμια με καλη αποδοση μιας και σκεφτομαι να την <<σπρωξω>> λιγο.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω.Άμα βάλεις άλλη ψύκτρα δεν πειράζεις την κάρτα, δηλαδή δεν την τροποποιείς, οπότε άμα τυχόν πάθει κάτι βάζεις την παλιά και την πας πίσω....

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω.Άμα βάλεις άλλη ψύκτρα δεν πειράζεις την κάρτα, δηλαδή δεν την τροποποιείς, οπότε άμα τυχόν πάθει κάτι βάζεις την παλιά και την πας πίσω....

Οι περισσότερες εταιρίες λένε οτι σε αυτη την περίπτωση την χάνεις αλλα παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο πχ δές τι λέει η gainward οπώτε ακόμα και αν οι βιδούλες έχουν φάει λίγο την πλακέτα και το δούν αυτο στην κόβουν!

Είναι λίγο αλητεία...Δεν ξέρω πως είναι οι άλλες εταιρίες...

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν αλαχτει η ψυκτρα η εγγυηση χανεται η οχι.Επισις αν εχει καποιος να μου προτεινει καμια με καλη αποδοση μιας και σκεφτομαι να την <<σπρωξω>> λιγο.Ευχαριστω.

η προταση που εχω να σου κανω ειναι αυτη που εχω βαλει στην 9800GTX μου.πατα στο λινκ της υπογραφης μου και δες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.