Jump to content


The Dell XPS thread


apostglen46

Recommended Posts

Είπα να φτιαξουμε ενα θέμα που να γραφουμε ολοι οτι θελουμε για τα xps...

Ξεκινάω εγω..........

1)παρατηρησα οτι γεμιζει καπως ο σκληρος του δλδ με hibernate etc την πρωτη φορα ανοιξα την εκαθαριση και φυγανε καποια αλλα δεν ειναι μονο αυτα. Συμβαινει σε κανεναν αλλον?

2)Εχει δοκιμασει κανεις να του περασει drivers απο το laptopvideo2go?Εχει διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

2) Το δικό μου, με το που το πήρα, του έκανα format για να φύγουν τα 32-bit Home Premium και να μπουν 64-bit Ultimate w/SP1. Drivers περάστηκαν από την αρχή μέσω internet (οι τελευταίες εκδόσεις τους) και όχι από το CD που δινόταν μαζί με το XPS. Επομένως, για την κάρτα γραφικών, το www.laptopvideo2go.com ήταν μονόδρομος ;)

Link to comment
Share on other sites

180.44 φοραω ..απο www.laptopvideo2go.com ...ολα μια χαρα και μαλιστα δινει αρκετα φρειμς σε καινουργια παιχνιδια..με την ντουαλ 8800

αυτο που μου μενει ειναι να φορεσω τα 64αρια ουλτιμειτ απο 32 χομ

Link to comment
Share on other sites

Α ρε gbak, σε ζηλεύω γμτ :)

Το δικό μου ψιλο-σέρνεται στα παιχνιδάκια (λόγω 8400 GS), αλλά δε βαριέσαι, η ποιότητα είναι αρκετή για να το ξεχνάω... :D

Αποστόλη, δεν κατάλαβα τι εννοείς στο νούμερο (1). Εξήγησε λίγο :)

Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι ξαφνικα μειωθικε ο ελευθερος χωρος στο δισκο........(ή ετσι μου φαινεται τουλαχιστον) ενα μερος ήταν απο αρχεια hibernate.........τα εσβησα αλλα παλι φαινεται να λειπει χωρος.........

Αυτο με τα παιχνιδια ειναι αληθεια.....μετανοιωσα λιγο που δεν εδωσα 200 ευρω παραπανω για την εκδοση με 2,4 cpu ,4gb ram,320 hdd και 8600......(δεν υπήρχε και ετοιμοπαραδοτο)

Αλλα ελεγα οτι θα τα εδινα να εκανα αναβαθμιση στο desktop.........

Τι mouse εχετε αληθεια?γιατι θελω να παρω και δεν εχω κατι συγκεκριμενο υπ'οψην.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.