Jump to content


ΚΑρτα γραφικων PCI-X μεχρι 100 ευρο


kataraman

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ψαχνω καρτα γραφικων για να παιζω ολα τα NFS μεχρι και το Undercover,ολα τα Grand Theft Auto μεχρι και το καινουργειο και κλασικα το Counter Strike.Το ποσο που διαθετο ειναι μεχρι 100 ευρο θελω να ειναι PCI-X και δεν με ενδιαφερει αμα θα ειναι Ati η Nvidia αρκει να παιζει αυτα τα games.Καθε γνωμη δεκτη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Δεν ειμαι και τοσο απαιτιτικος σε παιχνιδια θα ελεγα γιατι δεν εχω και πολυ χρονο να παιζω πλεον αλλα οταν παιζω,παιζω μονο αυτα τα παιχνιδια που αναφερω.Θελω να κανω δοκιμες μια Sapphire Ati 2600XT και μια 9500GT Magic της Asus λες να αξιζουν τιποτα???

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκοπευω να δωσω ενα καρο λευτα για οθονη.Σκεφτομε την 22" SAMSUNG SYNCMASTER 2243NW BLACK η σε αντιστιχο μοντελο σε 20" την SAMSUNG SYNCMASTER 2043NW BLACK που και οι 2 εχουν μεγιστη αναλυση 1680 x 1050 οποτε ποσο προβλημα να εχω με αυτες τις καρτες γραφικων???

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με βαζετε σε διληματα...Να παρω 20αρα οθονη τελικα για να μην εχω προβληματα με μικροτερη καρτα γραφικων???Η sapphire HD 2600XT που ανεφερα αξιζει τιποτα???

H αντιστιχη της 4850 σε Nvidia πια ειναι???

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκοπευω να δωσω ενα καρο λευτα για οθονη.Σκεφτομε την 22" SAMSUNG SYNCMASTER 2243NW BLACK η σε αντιστιχο μοντελο σε 20" την SAMSUNG SYNCMASTER 2043NW BLACK που και οι 2 εχουν μεγιστη αναλυση 1680 x 1050 οποτε ποσο προβλημα να εχω με αυτες τις καρτες γραφικων???

Μακριά από αυτές τις οθόνες. Είμαστε στο 2008, το να αγοράσεις οθόνη χωρίς ψηφιακή είσοδο σήματος είναι το ίδιο με το να τα σκάσεις για socket A mobo. ΑΠΛΑ ΜΑΚΡΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

H ATI HD4850 GIGABYTE DDR3 512MB PCIE2.0 HDM ειναι καλη???

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.516191 αυτην λεω να παρω αφου μου λετε ολοι να παρω 4850 η αλλιως αυτην http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.513347 ASUS EAH4850/HTDI 512MB PCI-E RETAIL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.