Jump to content



ΚΑρτα γραφικων PCI-X μεχρι 100 ευρο


kataraman

Recommended Posts

Δεν εχω πειραξει τιποτα.Τωρα ανοιξα το κουτι και εβγαλα και την καρτα ηχου που την ενοχλουσε να παρει αερα και ειναι στους 45 βαθμους πολυ μεγαλη διαφορα και ειμαι και με τα εργοστασιακα drivers της Asus γιατι μωλις εκανα ενα φορματακι μπαμ μπαμ και ειδα οτι δεν μου κανει τα κουλα που μου εκανε πριν.Ελεος???

Τωρα θα περασω τα τελευτεα drivers απο το site της ATI να δω αμα κανει παλι restart μονο του οταν αλαζω τις αναλυσεις....Και ο θεος ΒΟΗΘΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Θα με τρελανει αυτο το pc.Τωρα ολα δουλευουν ΟΚ δεν εχει κανενα προβλημα και δεν κανει κανενα Restart οταν αλλαζω αναλυσεις και εχω και τα τελευτεα driver της ATI.45 με 46 βαθμους σε idle κατασταση καλα πιστευω ειναι και δουλευει στο 50% το ανεμιστιρακη της καρτας που αποσο ακουω ειναι πολυ αθορυβο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι γινεται με το pc μου και αμφιβαλω για 2 πραγματα....Εκει που παιζω games οπως το ΝFS Undercover η το Medal Of Honor Airborne μου κανει ψιλοκοληματα στα πολυ δυσκολα κοματια οπως καπνοι η οταν υπαρχουν πολλα γραφικα στην οθονη.Ολα τα γραφικα ειναι τερμα και δουλευω αναλυση 1024x768 στα games λογω μικης οθονης.Απο τι μπορει να ειναι???Εγω υποπτευομαι η Mobo η CPU.Τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα ότι είναι cpu , περίεργο όμως γιατί εμένα στο δεύτερο σύστημα παίζει χωρίς προβλήματα τίτλους όπως dead space, far cry, cod4, cod 5. Μήπως έχεις πολύ ψηλά το ΑΑ? σε ποιά παιχνίδια κολλάει?

Link to comment
Share on other sites

To AA τι ειναι???Προς το παρον ειδα κοληματα στο Need For Speed Undercover και στο Medal Of Honor Airborne.Θα δοκιμασω σημερα και το San Andreas να δω αμα μου κανει τα ιδια...Μαλλον θα παρω κανα CPU απο το μαγαζι εστω και μικροτερο αλλα ποιο καινουργεια σειρα για να δω αμα φταει το CPU.

Link to comment
Share on other sites

Τσακοσα εναν E6550 για να κανω τεστ το βραδυ αμα κολαει....Για να δουμε τι θα δουμε παλι.Ολες οι ρυθμησεις της καρτας γραφικων και τον παιχνιδιων ειναι στο Default.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.