Jump to content



Δεν τερματιζει φυσιολογικα ο υπολογιστής τη λειτουργία του...


TheoVeRCloCKeR

Recommended Posts

Τον τελευταιο καιρό έχω παρατηρήσει οτι μόλις δουλέψω τον υπολογιστή αρκετή ώρα(δεν εννοω 5 ωρες, αλλα απο το μισάωρο και πάνω) μόλις πατάω στο κουμπι του τερματισμού στα XP βγάζει την κλεψύδρα και κολλάει εκεί...Δοκίμασα απο το task manager να τον κλείσω αλλα πάλι βγάζει την οθόνη που λεει "Εγγραφή μη αποθηκευμένων..." και κολλάει εκει! Μπορω να κάνω κατι?(εχει αρχισει και μου την βαραει..!:angry::angry::angry::angry:)

Link to comment
Share on other sites

Oκ δοκιμαζω και σας λεω σε λιγο!

Δυστυχως δεν δουλεψε τιποτα απο τα 2...!Καμια αλλη ιδέα?

Μια βοηθεια ρε παιδια να κλείσει το pc μου και μια φορά φυσιολογικά!:flag::flag::flag::flag::flag:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ακου μια συμβουλη που εχω κανει και εγω και με βοηθησε αρκετα το προγραμματακι αλλα πριν το βαλεις βαλε το zonealarm security suite που εχω βαλει και με εχει σωσει αρκετες φορες σκαναρισε ολο το συστημα σου οχι με τα recommends αλλα full system και στο anti virus και στο spyware και εαν δεν βρει τιποτα [σιγουρα κατι θα σου βρει] βαλε το προγραμμα Hare στο pc σου και κανε ενα rr και ισως να σου τερματισει ποιο γρηγορα.[Ετσι κανω εγω στο laptop και εχω βρει την υγεια μου]

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα με αυτο το προγραμμα θα τερματιζει πιο γρηγορα, αλλα το δικο μου προβλημα δεν ειναι οτι δεν τερματιζει γρηγορα αλλα οτι δεν τερματιζει καθολου!:confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε το φιλε ισως σου τερματισει.

Ερωτηση: Ξερεις να μπαινεις και να ψαξεις μια συγκεκριμενη λιστα μεσα στην registry??

Το λεω αυτο για να σου δωσω μια τιμη να αλλαξεις για να τρεχει σαν τσιτα το pc σου.

Η καλυτερα κατεβασε αυτο το προγραμματακι ειναι δωρεαν


[url]http://rapidshare.com/files/52512339/Customizer_XP_1.8.3_Www.pcmat.net.rar[/url]
RAR password:[url]www.pcmat.net[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα φιλε δεν μπορω να εντοπισω που ειναι το προβλημα σου και σου δινω ενναλακτικα προγραμματα αλλα για δοκιμασε το Hare ισως σου τερματισει.

Οσο για το customizer XP απλα θα δεις ποια προγραμματα τρεχουνε οταν ανοιγει το pc και αυτα που δεν ξερεις τα απενεργοποιεις.

http://rapidshare.com/files/133719505/DS_SOFTS_ANTICRASH_BATTERY_DOUB_HARE_ZOOM.rar
PASS: www.thesaltinez.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.