Jump to content



Huawei IDEOS X5 - U8800


Captain

Recommended Posts

παιδια ηρθε ο καιρος να παρω ενα κινητακι.μπορω να διαθεσω ως 300 ευρω διαφορετικα για παραπανω με δοσεις.ειδα αυτο το κινητακι και απο οσο ενημερωθηκα ειναι της google και αν ειχε απλα μπροστα την μαρκα γραμμενη HTC θα κοστιζε 500 ευρω.το εχει κανεις?γνωριζει κανεις αν αξιζει να το παρω?η απλα αν το αγορασω συντομα θα αφησει τον ματαιο τουτο κοσμο γιατι απλα ειναι πολυ γνωστο?

Link to comment
Share on other sites

ειδα αυτο το κινητακι και απο οσο ενημερωθηκα ειναι της google και αν ειχε απλα μπροστα την μαρκα γραμμενη HTC θα κοστιζε 500 ευρω.

H google δεν βγαζει κινητα.-

το εχει κανεις?γνωριζει κανεις αν αξιζει να το παρω?

Το εχω απο τις αρχες καλοκαιριου. Αξιολογη επιλογη για τα χρηματα του. Πες μας τι κανεις με το κινητο σου, ή τι θελεις να κανεις με αυτο για να σε βοηθησουμε.

η απλα αν το αγορασω συντομα θα αφησει τον ματαιο τουτο κοσμο γιατι απλα ειναι πολυ γνωστο?

δεν το πιανω...

Link to comment
Share on other sites

αυτο κυριως που με ενδιαφερει ειναι να κραταει η μπαταρια να στελνω ευκολα μυνηματα που στελνω πανω απο 30 τη μερα να ειναι δηλαδη ευχρηστο.ιντερνετ σιγουρα θελω να μπορω να μπω να ειναι καλοςστην αφη και γενικα οσο το δυνατον απροβληματιστο.οσο για την προταση που δεν καταλαβεσ ξεχασα το ΔΕΝ

η απλα αν το αγορασω συντομα θα αφησει τον ματαιο τουτο κοσμο γιατι απλα δεν ειναι πολυ γνωστη η μαρκα?

τωρα αν μπορω να φορτωσω παραπανω πραματα πανω του και εφαρμογες χρησιμες δεν με χαλαει...

απο πισω του γιατι λεει Google ομως?

Link to comment
Share on other sites

αυτο κυριως που με ενδιαφερει ειναι να κραταει η μπαταρια

Κραταει περιπου μια μερα με μετρια-αρκετη χρηση.

να στελνω ευκολα μυνηματα που στελνω πανω απο 30 τη μερα να ειναι δηλαδη ευχρηστο.

Αν ειχες πριν κινητο με οθονη αφης, ειναι το ιδιο. Αν δεν, θα σου παρει λιγο χρονο να συνηθισεις.

η απλα αν το αγορασω συντομα θα αφησει τον ματαιο τουτο κοσμο γιατι απλα δεν ειναι πολυ γνωστη η μαρκα?

http://en.wikipedia.org/wiki/Huawei

Huawei (officially Huawei Technologies Co. Ltd.) is a Chinese multinational networking and telecommunications equipment and services company headquartered in Shenzhen, Guangdong, China.[3] It is the largest China-based networking and telecommunications equipment supplier and the second-largest supplier of mobile telecommunications infrastructure equipment in the world (after Ericsson).

Το βασικο μειονεκτημα του κινητου ειναι οι αδυναμες κεραιες του. Πχ ειμαι σε μαγαζι και στην παρεα μου υπαρχει ενα iphone και ενα samsung galaxy 3. Αυτα τα 2 βλεπουν και συνδεονται κανονικα στο δικτυο, ενω εγω δεν το βλεπω καν!

Κατα την αποψη μου ειναι ενα καλο κινητο για τα χρηματα του.

Link to comment
Share on other sites

εχε κατα νο πως οι touchScreens δεν ειναι και οτι καλυτερο για να στελνεις/γραφεις sms αν εχεις γαιδουροδαχτυλαρρες :D

κανε καμια βολτα σε κανενα καταστημα μ εκθεση συσκευων και δοκιμασε λιγο την αισθηση γιατι στην αρχη ειδικα δεν παλευεται.

αμα συνηθησις ομως μετα ειναι ευχρηστη

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ μικρα δαχτυλα :p.τοσο καιρομε το corby ημουν κομπλε και με το xperia mini που ειναι πολυ μικρα αρα λογικα μια ςκαι ειναι μεγαλυτερο θα ειμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.