Jump to content



Logitech bluetooth hub vs bluetooth adapter


amartolos

Recommended Posts

Απορια μπορω να αντικαταστησω τον bluetooth φορτιστη-βαση απο το logitech mx desktop με ενα απλο bluetooth usb adapter σαν αυτο?? http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.802560 στο οποιο θα συνδεθουνε bluetooth πληκτρολογιο και ποντικι χωρις προβλημα??

υπαρχει διαφορα μεταξυ bluetooth hub και bluetooth adapter??

Link to comment
Share on other sites

πιο adapter εχεις???εχω βαλει ενα στο ματι αλλα δεν λεει για υποστηριξη vista και κανω πισω..

Κοίτα Xp pro έχω ακόμα με ενα απλό τίς MSI καί είμαι με τους οδηγούς τών XP,τώρα γιά vista λές νά έχεις πρόβλημα;

Έχεις κοιτάξει άν υπάρχουν οδηγοί για Vista;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Xp pro έχω ακόμα με ενα απλό τίς MSI καί είμαι με τους οδηγούς τών XP,τώρα γιά vista λές νά έχεις πρόβλημα;

Έχεις κοιτάξει άν υπάρχουν οδηγοί για Vista;

το συγκεκριμενο που εχω στο λινκ λεει για vista ready, καποια αλλα ομως που κοιταω οχι, με τα vista ειμαι λιγο επιφυλακτικος γιατι ηδη μου αχρηστεψαν 2 pci wireless lan (ενα asus και ενα tp link )και εμεινα τελικα με ενα usr usb stick στην θεση τους.

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει να έχεις και ένα ενσύρματο σετάκι πρόχειρο γιατί το bluetooth θα λειτουργεί εφόσον ξεκινήσει το software στα windows!!! θα ήταν καλύτερο να το αφήσεις ως έχει.... ποιο το κέρδος??

Link to comment
Share on other sites

ε σ αυτή την περίπτωση παίρνεις κανένα μικρό πληκτρολόγιο και το έχεις κάπου κρυμμένο για δουλειές του bios... αλλά προσωπικά επειδή μπαίνω και σε linux και πρέπει να επιλέξω απο το boot manager.... οπότε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.