Jump to content



Επιλογή DVD Recorder..


athlon=greek

Recommended Posts

Είμαι μεταξύ αυτών των δύο:

1.Toshiba RD-XS27 DVD Recorder (160GB) http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?DVDDECKTYPE=DVD-Recorder&category=69977495&catalog=19

2.Samsung HR773 (160GB) στην ιδια σελίδα του πλαισίου αλλα πιο ακριβό,το θέλω για να γράφει απλά χωρίς απαιτήσεις και οικονομικό...:...:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ αυτών των δύο:

1.Toshiba RD-XS27 DVD Recorder (160GB) http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?DVDDECKTYPE=DVD-Recorder&category=69977495&catalog=19

2.Samsung HR773 (160GB) στην ιδια σελίδα του πλαισίου αλλα πιο ακριβό,το θέλω για να γράφει απλά χωρίς απαιτήσεις και οικονομικό...:...:

δεν έχω δει από κοντά κανένα , αλλά βλέποντας τα χαρακτηριστικά τους δεν βλέπω κάποιον λόγο να πληρώσεις σχεδόν 100€ παραπάνω για τα ίδια πράγματα!

ίδιος δίσκος , upsacle 1080p μέσω hdmi κτλ.

το μόνο που βλέπω είναι η μη υποστήριξη ελλ. υποτίτλων σε avi divX από το Toshiba , αλλά όπως λες δεν σε ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι θυμάμαι δεν πρέπει να γίναται ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων σε divx αρχείο έτσι;;)

όχι , γίνεται και μάλιστα εγώ που έχω ps3 το χρησιμοποιούσα συνέχεια πριν βάλω htpc γιατί δεν υποστήριζε εξωτερικό αρχείο srt/sub για τους υπότιτλους

δες το mkv2vob & AVIAddxSubs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα,

επειδη με ενδοιαφερει κι εμενα η αγορα αυτου του μοντελου

Toshiba RD-XS27 DVD Recorder (160GB)

Ξερει κανεις αν δειχνει τους ενσωματομενους υποτιτλους σε divx ή μήπως δεν τους εμφανιζει καθολου?

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι το hard subbed ειναι αυτοι που ενσωματωνεις με το AVIAddxSubs???

αν εννοεις αυτο τοτε ναι αυτο ρωταω. Γιατι ξερω οτι δεν διαβαζει αρχεια srt, sub κλπ.

Αλλα θελω να ειμαι σιγουρος οτι διαβαζει τους ελληνικους υποτιτλους που ενσωματωνεις με το AVIAddxSubs στις divx ταινιες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.