Jump to content



LG M2394D-PZ TFT Monitor 23''


Ridd1ck

Recommended Posts

Αυτή

Ακούω γνώμες!Την θέλω για τον υπολογιστή για να βλέπω full HD σε κοντινή απόσταση,games και στο μέλλον για καμμια κονσόλα μέσω της HDMI.Τα τηλεοπτικά που έχει δε με ενδιαφέρουν κ τόσο.:-) Aν και μου αρέσει η ιδέα να συνδέω το παλιό μου Playstation ή τον δορυφορικό δέκτη μέσω scart.

Σε αυτά τα λεπτά οι προτάσεις σας.Δεν μπορώ να διαθέσω ευρώ παραπάνω και μόνο από πλαίσιο.Όχι e-shop κτλ...

Link to comment
Share on other sites

μεγάλε μου, ρωτάς για ένα μοντέλο πολύ φρέσκο, που ακόμα αναμένεται και δεν το έχει κανείς. Google is your friend σε τέτοιες περιπτώσεις. Αλλά γιατί επιλέγεις με tv-tuner αν δεν σε καίει? Και το κόστος σου ανεβάζει, και τις επιλογές σου περιορίζει

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ένα μόνιτορ πάνω από 21,5 ίντσες full HD κοντράστ 10.000 και θύρα HDMI.Στην αγορά αυτό έχει.Σε άλλο φόρουμ ελληνικό μου είπαν ότι βγάζει ghosting.Kαι φήμη να είναι εγώ δεν πρόκειται να τη πάρω ξενέρωσα...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.