Jump to content



acer 8920g και Vista64b drivers


gus8511

Recommended Posts

Παιδια εχω το acer 8920g, σε εκδοση 64μπιτ των Βιστα. Το προβλημα μου ειναι οτι στο επισημο σιτε της εταιριας οι οδηγοι για το λαπτοπ ειναι παρα πολυ παλιοι (απο τον μαρτιο του 2008, οταν και πρωτοβγηκε στην αγορα το λαπτοπ)

Μηπως ξερει κανενας να μου προτεινει καποιο σαιτ το οποιο να εχει ενημερωμενους οδηγους για το εν λογω λαπτοπ?

Link to comment
Share on other sites

απο τον μαρτιο του 2008 και σου φαινονται παλιοι;τι να πουμε και μεις...τεσπα....πανε στα σιτε της intel για chipset και τα σχετικα και στο σιτε της nvidia για την καρτα γραφικων...τ αλλα πχ lan κ.α. απο το σιτε της acer

Link to comment
Share on other sites

απο τον μαρτιο του 2008 και σου φαινονται παλιοι;τι να πουμε και μεις...τεσπα....πανε στα σιτε της intel για chipset και τα σχετικα και στο σιτε της nvidia για την καρτα γραφικων...τ αλλα πχ lan κ.α. απο το σιτε της acer

OK, αυτο θα κανω...Νασαι καλα

δηλαδη καθε ποτε ανανεωνονται οι οδηγοι στα λαπτοπ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.