Jump to content



Αγορα Midi tower (ναι, ζηταω πολλα!)


mikelaggelos1416003295

Recommended Posts

Ψαχνω ενα κουτακι για να μεταναστευσω απο το cosmos s.

θελω λοιπον κατι μικροτερο,πιο ησυχο,πιο διακριτικο,πιο ελαφρυ αλλα εξισου ποιοτικο(τουλαχιστον).:tomato:

δεν με ενδιαφερει τοσο το airflow,ουτε να εχει διαφανο πλαινο.

μαρεσει αυτο το λιαν-λι http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1146157 αλλα αναμενεται...

επισης αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1112627&Manufacturer=Lian+Li&category=69977695&catalog=20 ανηκει στην κατηγορια midi αλλα οι διαστασεις του αλλο δειχνουν.

εσχατη λυση ειναι αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.650779 (6,29 kg)

ζητημα χρηματων δεν υπαρχει

οι προτασεις σας θα μου ηταν πολυ χρησιμες.

Link to comment
Share on other sites

το 7φβ ειναι αρκετα μικρο θα λεγα..το δα απο κοντα..εγω κατεληξα στο V1010B..το οποιο εχει πολυ καλους χωρους...αλλα τιμη που σε παραπεμπει σε φουλ ταουερ και οχι σε μιντι...αλλα ειναι καλο κουτακι..και μινιμΑΛ

Link to comment
Share on other sites

ειναι ωραιο
αυτο που με κραταει μεχρι στιγμης και δεν το παιρνω ειναι οτι δεν το εχω δει απο κοντα και δεν ξερω ποσο <<midi>> ειναι. απο ποιοτητα φανταζομαι σκιζει
Link to comment
Share on other sites

καλα αμα το δεις απο κοντα θα δεις..ειναι μακραν μπροστα σε ποιοτητα και design απο τα υπολοιπα της σειρας..και απο χωρους δεν θα το χαρακτηριζα τοσο μιντι..

απο τις φωτο δεν μου αρεσε αλλα λαιβ ειναι πολυ ανωτερο..απλα ειπαμε ειναι σχετικα ακριβο για την κατηγορια του...λογικα παρασκευη θα το χω σεταρισμενο

παντως να ξερεις δεν ειναι τοσο μιντι οσο το 7FB... ειναι πιο μεγαλο κουτι

και απο διαστασεις και μονο ειναι αισθητη η διαφορα..

7FB 490(Μ) x 210(Π) x 450(Υ) mm

V1010 560 x 210 x 543mm

42182660.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα το δεις απο κοντα θα δεις..ειναι μακραν μπροστα σε ποιοτητα και design απο τα υπολοιπα της σειρας..και απο χωρους δεν θα το χαρακτηριζα τοσο μιντι..

απο τις φωτο δεν μου αρεσε αλλα λαιβ ειναι πολυ ανωτερο..απλα ειπαμε ειναι σχετικα ακριβο για την κατηγορια του...λογικα παρασκευη θα το χω σεταρισμενο

παντως να ξερεις δεν ειναι τοσο μιντι οσο το 7FB... ειναι πιο μεγαλο κουτι

και απο διαστασεις και μονο ειναι αισθητη η διαφορα..

7FB 490(Μ) x 210(Π) x 450(Υ) mm

V1010 560 x 210 x 543mm

42182660.jpg

σαν να εκατσα πανω στο κουτι μου και "μπηκε" ειναι.

περα απο την πλακα.

Δεν ειχα δει ποσο διαφορα εχει απο ενα "κοινο" midi κουτι.

Link to comment
Share on other sites

To καινουριο Silverstone Fortress. Εκπληκτικο κουτι. Κοιτα το site της silverstone, υπαρχουν αρκετα reviews και videos στο youtube.

φαινεται οντως καλο. ειναι πολυ κοντα σε αυτο που ψαχνω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.