Jump to content



Thermalright XP-90 LGA 775 adaptor


gel

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες...!

Μήπως έχει πάρει πουθενά το μάτι σας αυτό το accessory?

Έχω αυτήν την ψύχτρα που την χρησιμοποιούσα σε ένα Northwood S478 και μια που έκανα αναβάθμιση, λέω να την βάλω στο καινούργιο socket 775 για να μην πάει χαμένη. Εκτός και έαν την θέλει κανείς :D .

Πριν κάποιο καιρό, απ' όσο θυμάμαι, την είχα δει σε 1-2 μεγάλα γνωστά καταστήματα, αλλά πλέον τώρα δεν υπάρχει πουθενά... Μήπως τελικά είμαστε "μικρή" αγρορά...?

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ τον μετατροπέα?

Link to comment
Share on other sites

επικοινωνησε με Thermalright να σου πουν τον κοντινοτερο reseller τους.

Εννοείς να τους στείλω κάποιο e-mail μέσω του web-site τους ή κάτι τέτοιο και να τους ρωτήσω για resellers στην Αθήνα?

Ξέρεις εαν έχουν αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα?

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να τους στείλω κάποιο e-mail μέσω του web-site τους ή κάτι τέτοιο και να τους ρωτήσω για resellers στην Αθήνα?

Ξέρεις εαν έχουν αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα?

Thanks!

ναι εχουν φορμες επικοινωνίας και email.

στειλε τους αν ακ ποιος ειναι αντιπροσωπος εδω ,ή αν μπορουν οι ιδιοι να σε εξυπηρετησουν.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχε παλια το πλαισιο αυτο τον ανταπτορα. Δεν χανεις τπτ να ρωτησεις... Παιζει να τον ειχε και το extreme, αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

Ναι στο Πλαίσιο και e-shop έχω ρωτήσει, δεν θα το ξαναφέρουν είπαν γιατι δεν τους συμφέρει.......!

Μήπως να το παραγγείλω από έξω? Θα μου έρθει κανονικά άραγε, π.χ. από εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.