Jump to content



[Call Of Duty 4]Πώς να φτιάξετε Errors στον punkbuster


Jerry007

Recommended Posts

Οι περισσότεροι που παίζετε call of duty 4 έχετε "φάει" kick απο έναν server την ώρα που λιώνατε και είχατε πορωθεί με το score σας με ERROR στα services του punkbuster.(Σαν τον fragma προχθές ένα πράμα :hehe:)

Ο ποιο απλός τρόπος να τα διορθώσετε είναι να κατεβάσετε αυτο το αρχειακι(που ουσιαστικά είναι τα services που έχει το cd κάθε punbuster-protected game) και να τα ξαναεγκαταστήσετε :happy:

Οπώτε:

1. κατεβάζουμε το http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

2. Το ανοίγουμε με administrator rights και πρώτα κάνουμε το test services για να δούμε που είναι το πρόβλημα.

3. Εαν υπάρχει πρόβλημα πηγαίνουμε αρχικά και επανεγκαταστατούμε τα services.

4. Μόλις τελειώσει η διαδικασία ξανατρέχουμε το test να δούμε άμα είναι όλα σωστά.

Τώρα άμα βγάζει ακόμα error,google is our friend και υπάρχει και το forum :hehe:

Enjoy :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να περνάει όλα τα tests, αλλά και πάλι να σε πετάει. Ειδικά με ένα μήνυμα τύπου "punkbusterb failed μπλα μπλα". Για εμένα το πρόβλημα λύνεται με το να σταματήσω το service punkbustera πριν τρέξω το game.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό που εννοείς και εσύ έχω (πλήρες install) αλλά δε νοιώθει. Έχουν κάνει στην evenbalance κάποια ******* στο τελευταίο update και μουλαρώνει. Τεσπα, έτσι και αλλιώς, ότι punbuster και να βάλεις, το παιχνίδι έχει γεμίσει τρελούς κλέφτες...

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα σε τι server μπένεις.Servers με competitive mods(promod,pam4,damnmod) σπάνια ελκύουν cheaters και γενικά αυτοι είναι που ελέγχονται περισσότερο :shifty:

Ακόμα μην περιμένεις σε cracked να δείς τίμιους παίκτεσ,σπανίζουν :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.