Jump to content



vista games explorer


chrooooo

Recommended Posts

εχω ενα προβλημα

εβαλα προσφατα vista 64αρια μετα απο αιωνες με xp32 και ανακαλυψα πως οταν εγκαθιστω ενα παιχνιδι ο φακελος του δεν βρισκεται στο start>all programs παρα μονο ενα shortcut μεσα στο start>all programs>games>games explorer

δεν λεω ,καλο ειναι να τα εχω ολα μαζεμενα εκει αλλα βαριεμαι να κανω ολη τη διαδικασια για να ανοιξω τον explorer και τα παιχνιδια

δεδομενου οτι θελω το desktop μου καθαρο,υπαρχει κανενας τροπος αυτος ο games explorer να παει σε καποιο πιο "ευκολο" σημειο?ιδανικο θα ηταν στο quick launch αλλα δεν εχει τετοια επιλογη το δεξι κλικ πανω του

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει ρε συ,ειναι vista,οταν ανοιγεις τα programs ανοιγουν ακριβως μπροστα απο την quick launch

ps εγω οταν λεω quick launch εννοω το κοκκινο,με αυτο που ειπες ομως μου θυμισες οτι υπαρχει και το πρασινο,κατω κατω(δεν ξερω πως λεγεται),οπου και γινεται drag n drop,οποτε problem solved,thanks

all_programs515.jpg.xs.jpg

edit οτι να ναι,τα χω κανει μανταρα,pin to start menu και add to quick launch,ενα χαλι μες το μυαλο μου..και μπερδευω και σας,τελικα οπου ελεγα quick launch πριν εννοουσα start menu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.