Jump to content



Mobile racks


NikosPsy

Recommended Posts

καλησπερα στο forum..θα ηθελα παρακαλω να μου προτεινετε κ να μου πειτε αν ξερετε που μπορω να βρω mobile racks..θελω να προσθεσω κ αλλους σκληρους στο pc μου...εχω ηδη πολλους μεσα στο κουτι κ δεν νομιζω να χωρανε αλλοι...εχω βρει αυτα http://www.lian-li.com/v2/en/product/product04.php?cl_index=2&sc_index=5&ss_index=13

αλλα δεν τα βρισκω πουθενα εδω ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να δώσεις τόσα λεφτά για mobile racks + E-sata cards + E-sata καλώδια, γιατί δεν κάνεις μια και καλή μια πιο ομαλή αλλαγή;

Σενάριο 1: Πουλάς το κουτί σου και παίρνεις ένα μεγαλύτερο (η πιο φτηνή λύση)

Σενάριο 2: Πουλάς τους δίσκους σου και παίρνεις λιγότερους/μεγαλύτερους.

Θα βοηθούσε αν μας έλεγες και τι τροφοδοτικό και σκληρούς έχεις, καθώς και αν έχεις UPS ("φύλαγε τα ρούχα σου" κλπ)

Link to comment
Share on other sites

στο κουτι μου εχω ηδη μεσα 8 δισκους (ειναι το KANDALF της THERMALTAKE)...ειναι ολοι του 1 ΤΒ εκτος του λειτουργικου που ειναι 80gb..γι αυτο εψαχνα κατι τετοιο...τους εξωτερικους δισκους δεν τους εμπιστευομαι κ πολυ...εχω ενα 600watt zalman τροφοδοτικο κ UPS !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.