Jump to content



LG και E-shop


Mrmclaren

Recommended Posts

Λοιπον ακουστε τωρα ολοι τα κουφα της lg.

Παιρνω τηλεφωνο στο service τους λεω το προβλημα με το λαμπακι που εχει η οθονη μου και τους λεω και για το ενα καμμενο pixel που εχω.

Και μου λενε τα εξης κουφα.Πρεπει να στειλω την αποδειξη με φαξ σε ενα νουμερο που μου εδωσαν και θα ερθει τεχνικος σπιτι να ελενξει αν αυτο που λεω ισχυει.(Αυτο δεν το λες και τοσο κουφο)

Και το ποιο κουφο απο ολα. Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΜΕΝΟ PIXEL ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΘΟΝΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΧΟΥΣΑ.Η δικια μου εχει αποδειξη 29/11/2007 οποτε δεν ειναι μεσα στην εγγυηση . Για να ηταν θα επρεπε να την αγορασω μεσα στο 2009 και παει λεγοντας.

ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΣΟ ΜΟΥΦΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ 0 KAMENA PIXEL.

Link to comment
Share on other sites

Τον καιρό που την πήρες όμως η LG έδινε 0 pixel μόνο μέχρι 19". Πως απαιτείς τώρα εσύ να ισχύσει στην περίπτωση σου;

Αφαίρεσε το σχόλιο σου σχετικά με το τι θα κάνεις γιατί είναι ενάντια στους κανόνες του φόρουμ. Άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει πρόβλημα ΚΑΙ με το λαπμάκι πάντως το ποιό πιθανό είναι να σου δώσουν άλλη οθόνη και να ΜΗΝ ανοίξουν και επισκευάσουν την παλιά.

Άρα σε αυτήν την περίπτωση θα καταλήξεις με άλλη οθόνη και θα «διορθωθεί» και το θέμα με το καμένο πίξελ.

Σε περίπτωση που θα επισκευάσουν την παλιά όμως απλά ξέχνα ότι είπα....:computer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.