Jump to content



Asus 295gtx


firekiller

Recommended Posts

εχει δικιο ο σοφοκλης η 295 στο λεω επειδη την εχω δεν εχει καμια διαφορα στα παιχνιδια με την 260 ουτε με την 285 ακομα και στης ψηλες αναλησεις.η μονη διαφορα ειναι στα fps αλλα στο ματι τιποτα πιστεψε με επειδη εχω περασει απο αυτες της καρτες που σου λεω ,απλα η 295 ειναι μονο benchokarta και τιποτε αλλο:jump1::jump1::jump1:

εχεις λαθος σε λιγα παιχνιδια εχει μεγαλη διαφορα πχ crysis ειχα και 280.295,285 και sli τωρα εχει διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Ο καθενας με τα γουστα του και τις απαιτησεις του. Εγω ετσι πως παιζω τωρα με 295 τους τονους φιλτρων που βαζω, η 280 gtx κλοκαρισμενη απλα δεν την επιανε.

Καλα μην πω σε παιχνιδια cryostasis, crysis, far cry 2, call of duty world at war. που εχει διαφορα μεγαλη. Αναφερομαι σε 1920χ1200 με φιλτρα full

φιλε μου στο ματι πες μου τη εχεις καταλαβει και μονο ασε τα φιλτρα.

μην τρελαθουμε η διαφορα ειναι στο μυαλό μοας και μονο και στα fps οτι και καλα η 295 ειναι κορυφη αλλα αμα ειμαστε ειλικρινις με τον εαυτο μας θα καταλαβουμε οτι η διαφορα ειναι πολλη μικρη(παντα μιλαω σαν εικονα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.