Jump to content



CoolerMaster V10 CPU Cooler για cpu q6600


el.greco.1978

Recommended Posts

ποτε τετοιο πραγμα ...δεν κανει τιποτα .ακριβως ιδιες αποδοσεις μπορει να εχει με μια TRUE .αν θες νερο θα πρεπει να πας σε custom κ θα σου παει πιο πολυ . μεχρι ποσο θες να τον πας . πιστευω 3.6 ειναι πολυ καλα κ ασφαλες . πες μια το vid σου .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω δουλέψει τη V10 μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι η μεγαλύτερη μούφα που βγήκε ποτέ.Είναι νταμάρι και δεν κάνει και δουλειά.Χίλιες φορές η Mugen ή η True 120.

Η υδρόψύξεις επίσης που δείχνεις είναι πολύ ψόφιες και δεν αξίζουνε τα 140€ που κοστολογούνται.Για υδρόψυξη πας σε custom λύσεις που ανεβαίνουν αρκετά εκτός αν πας σε μεταχειρισμένα parts.

Οπότε καλύτερα η καλή αερόψυξη με Mugen-True120;).......

Για τα 3.6 να θες max 1.47V και θα έχεις θερμοκρασίες max iddle 40C / max load 60C.Στο λέω γιατί ο δικός μου q6600 που ήτανε και απο τους πιο ζεστούς τόσο έβγαζε.

Link to comment
Share on other sites

ποτε τετοιο πραγμα ...δεν κανει τιποτα .ακριβως ιδιες αποδοσεις μπορει να εχει με μια TRUE .αν θες νερο θα πρεπει να πας σε custom κ θα σου παει πιο πολυ . μεχρι ποσο θες να τον πας . πιστευω 3.6 ειναι πολυ καλα κ ασφαλες . πες μια το vid σου .

Αυτή την στιγμή τον 6600 τον έχω στα 2.4 με 1.0880 V.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.