Jump to content



Πλήρη απεγκατάσταση Προγράμματος σε ΝΟΚΙΑ Ν95;


pfg

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω με ποιο τρόπο μπορώ να κάνω πλήρη απεγκατάσταση ενός προγράμματος σε ΝΟΚΙΑ Ν95;

Διότι παρατηρώ ενώ κάνω απεγκατάσταση εάν κάνω επανεγκατάσταση έχει δεδομένα από την προηγούμενη εγκατάσταση.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω με ποιο τρόπο μπορώ να κάνω πλήρη απεγκατάσταση ενός προγράμματος σε ΝΟΚΙΑ Ν95;

Διότι παρατηρώ ενώ κάνω απεγκατάσταση εάν κάνω επανεγκατάσταση έχει δεδομένα από την προηγούμενη εγκατάσταση.

Ευχαριστώ.

Υπάρχει πρόγραμμα τύπου cleaner(δεν θυμάμαι το όνομα) για symbian το οποίο κάνει αυτή τη δουλειά αλλά μπορεί να έχει και αντίθετα αποτελέσματα.. Εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις ένα file explorer όπως το x-plore και να ψάξεις να δεις τι αφήνει το πρόγραμμα και να τα σβήσεις, διαφορετικά κάνεις ένα hard format και ησυχάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα τύπου cleaner(δεν θυμάμαι το όνομα) για symbian το οποίο κάνει αυτή τη δουλειά αλλά μπορεί να έχει και αντίθετα αποτελέσματα.. Εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις ένα file explorer όπως το x-plore και να ψάξεις να δεις τι αφήνει το πρόγραμμα και να τα σβήσεις, διαφορετικά κάνεις ένα hard format και ησυχάζεις.

Φίλε μου honda22 δυστυχώς ψάχνω με τον x-plore αλλά δεν μπορώ να βρω που κρατάει στοιχεία από την εφαρμογή και βέβαια προσπαθώ να αποφύγω το hard format .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.