Jump to content



HTC touch Cruise


g_0x

Recommended Posts

Παιδες έχω ένα πρόβλημα. Στην παλιά κάρτα SIm έχω κάποια ονόματα. όταν πατάω στις επαφές εμφανίζονται και αυτά. Πως απενεργοποιώ την εμφάνιση των επαφών της σιμ στο συγκεκριμένο κινητό;

Επίσης έχω κάτι επαφές απο outlook express σε αρχείο .WAB. Πώς μπορώ να τις περάσω στο outlook και να τις συγχρονίσω στο κινητό αυτός;

Καίγομαι λίγο και θάθελα απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για να απενεργοποιήσεις την εμφανιση των επαφών της SIM πρεπει να κάνεις μια αλλαγή στην registry

Registry: HKCU\ControlPanel\Phone

Key: ShowSim (dWord) και βαζεις την τιμη 0

Αν κάνεις επανεκκίνηση το κινητό θα επανέλθει ξανά στην τιμη 1

εναλλακτικά μπορεί να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα που επισυνάπτω

KaiserSimFix.zip

Link to comment
Share on other sites

thnku. Το έκανα ήδη με ένα άλλο προγραμμα που είδα. Τώρα πως απενεργοποιώ να μην φαίνονται και τα μηνυματα της ΣΙΜ;

Επίσης έχω πρόβλημα με τον συγχρονισμο και τις επαφές.Αλλά αυτό θα το αναλύσο πιο απογευμα γιατι τώρα έχω δουλίτσα.Thnk u παντως.

Link to comment
Share on other sites

Για να απενεργοποιήσεις την εμφανιση των επαφών της SIM πρεπει να κάνεις μια αλλαγή στην registry

Registry: HKCU\ControlPanel\Phone

Key: ShowSim (dWord) και βαζεις την τιμη 0

Αν κάνεις επανεκκίνηση το κινητό θα επανέλθει ξανά στην τιμη 1

εναλλακτικά μπορεί να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα που επισυνάπτω

Και πως το βρίσκω το πρόγραμμα απο τη στιγμή που δεν είναι στο φάκελο προγκραμς;Απο που θα το τρέξω?

Link to comment
Share on other sites

Παραπάνω εννοώ οτι ανώ το εγκαθιστώ κανονικά δεν μπορώ να το τρέξω.Ούτε στα προγράμματα εμφανίζεται.Και πηγαίνοντας στο φολντερ απο το προγραμμα που είναι εγκατεστημένο ούτε απο κει το τρέχει.

2ον)Πώς θα εγκαταστήσω χάρτη στο ΤΟΜΤΟΜ;Θέλω λύση πέρα απο το ΗΟΜΕ ή έστω και απο αυτό αν λειτουργεί με ήδη κατεβασμένα αρχεία χαρτών.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.