Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Γιατι να μη ζει?Το μονο κακο ειναι οτι εχει γεμισει δωδεκαχρονα.:rofl:

Question:Το Bad Company 2 BETA μια πιστα παιζει?Γιατι σε μας ειναι αυτη με τα χιονια και σε βιντεο στο youtube απο beta gameplay ειναι αλλες?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μη ζει?Το μονο κακο ειναι οτι εχει γεμισει δωδεκαχρονα.:rofl:

Question:Το Bad Company 2 BETA μια πιστα παιζει?Γιατι σε μας ειναι αυτη με τα χιονια και σε βιντεο στο youtube απο beta gameplay ειναι αλλες?

Ειναι απο το PS3 τα βίντεο στο youtube. Έχαν βάλει μια άλλη πίστα στην έρημο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

HELP!!!!!Πιρα key code αλλα οταν κανω join game φορτονει λιγο και μετα με πεταει στο dekstop!ΓΙΑΤΙ?:(:(

Update εκαμες τεκνον μου?

-ρε διαβασα καπου στα φορα της ΕΑ οτι παιζει να μας δωκουν λιγο πριν ληξει η ΒΕΤΑ την πιστα στην ερημο που ειχαν στο PS3/360!-

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο φαινεται στα vids.Το κακο ειναι το χω ηδη παραγκειλει.:sarcastic:

Παντως δε καταλαβαινω γιατι λετε οτι ειναι βαρυ.Παιζω σε 1768x992 60Ηz ολα full και τρεχει νορμαλ χωρις κολληματα.

Δυσκολο παιχνιδι...

Για βαλε εσυ και ο snips κανενα fraps απο πισω γιατι θα μας κουφανετε, εδω περα εχω δει και 23fps την ωρα της μαχης με ολα low 2x AA 8x AF και + fullproc brigthness 20 contrast 70 ( αυτα γιατι ειμαι τσατσος και δεν θελω να στραβωνομαι :p ) , σιγουρα stuttering δεν εχω παρατηρησει αλλα δεν ειναι εκει το ζητημα, ο nephelim εχει ενα δικιο δεν ειναι τοσο "smooth" αισθανεσαι οτι χειριζεσαι νταλικα και οχι ανθρωπακι ( κατι σαν το Arma 2 πριν τα update ) , βεβαια εγω ριχνω το φταιξιμο στο χαμηλο framerate ( 30-40 ) στους απαλευτους σερβερ και στο γεγονος πως παιζω BETA

Και νταξει να ακουω οτι ειναι δυσκολο το παιχνιδι απο παικτες του MW2 το καταλαβαινω, αλλα οχι και απο ατομα που εχουν λιωσει στο cs source ημαρτον :p

edit : neph μιας και εισαι προνομιουχος και εχεις 100fps ( :p ) για δοκιμασε να βαλεις στο control panel της nvidia max frames to render ahead 0 και vsync off, ακομα το νιωθεις laggy ?

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Update εκαμες τεκνον μου?

-ρε διαβασα καπου στα φορα της ΕΑ οτι παιζει να μας δωκουν λιγο πριν ληξει η ΒΕΤΑ την πιστα στην ερημο που ειχαν στο PS3/360!-

update εκανα κανονικα οταν παω να μπω στον server(loading)με πεταει!:weep::weep:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λεω εγω εσεις το λετε που μου βγαζετε τους εχθρους ατρωτους ( ROFL )

Απλα μου κανει εντυπωση γιατι οποιος ειναι μαθημενος στο css ειναι στην φυση του να κανει "tap" το αριστερο κλικ και να σημαδευει κεφαλι αντι να το κραταει πατημενο λες και βαραει αεροβολο και να σημαδευει ποδια - πουλακια

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικο ειναι αλλα μου θυμιζει Battlefield2142.

εμενα παλι, γιατι δεν μου θυμιζει τιποτα απο 2142 ?:unsure:

και κατι ασχετο...

αν κρατησω το υπαρχον pc(c2d 4300@3.4) και απλα αλλαξω την 8800GT με καποια αλλη, θα παιζει smooth σε 1680χ1050? και ποια θα ηταν μια καλη υποψηφια καρτα να αντικαταστησει την 8800GT χωρις να ξοδεψουμε πολλα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες γινεται fix αμα κανεις μια custom αναλυση για την οθονη σου.Αλλα δεν νομιζω να επηρεαζει το παιχνιδι.

1680x1050 native έχει η 2209WA, την ίδια ανάλυση έχω διαλέξει και στα options... do i miss anything? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι, γιατι δεν μου θυμιζει τιποτα απο 2142 ?:unsure:

και κατι ασχετο...

αν κρατησω το υπαρχον pc(c2d 4300@3.4) και απλα αλλαξω την 8800GT με καποια αλλη, θα παιζει smooth σε 1680χ1050? και ποια θα ηταν μια καλη υποψηφια καρτα να αντικαταστησει την 8800GT χωρις να ξοδεψουμε πολλα?

Εμενα παντως σε gtx 260 και E6600 @ 3.3 δεν την πολυπαλευει η beta, γνωμη μου να δεις και την τελικη εκδοση πριν παρεις καρτα, ο quad παντως ειναι μονοδρομος δυστηχως, και εγω πριν παω φανταρος τελη 2007 αξιωθηκα να βαλω core 2 duo τρομαρα μου :p

Link to comment
Share on other sites

1680x1050 native έχει η 2209WA, την ίδια ανάλυση έχω διαλέξει και στα options... do i miss anything? :unsure:

Αν μιλας για τα Hz που δεν φαινονται τα 60 στα 7,πρεπει να το βαλεις απο εδω.

http://img704.imageshack.us/img704/2381/xaxaxat.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.