Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

να μαι και εγωωω...εφτιαξε η dsl και μολις ειδα το λαμπακι αναμενο το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να μπω bfbc2.ελα ομως που παω να μπω σε σερβερ και λεει αυτο " Connection to the game server has been lost. Please check your network connection and try again. ".το εχει βγαλει σε κανεναν αλλο?το λεει σε οποιον server και να πατησω

Link to comment
Share on other sites

Οτι λεει η πρωτη σελιδα μαν, btw εχω χρησιμοποιω την επιλογη HI-FI ingame, το home theater το ειχε βαλει ενας απ'το head-fi για να παιζει το campaign :hehe:

edit : cdaaraa εισαι παλικαρος, αντε μου ξεκλειδωθουν και εμενα το ammo box και το defib γιατι δεν κανει για ολες τις καταστασεις ο engineer

gbak ευχαριστω για το dogtag :hehe::p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

εκανα update στο pb αλλα τωρα πια οταν μπαινω σε σερβερ ο παικτης κοιταει συνεχεια το εδαφος και πηγαινει μονος του προς τα πισω.τι φταιει ρε παιδια??θα το σπασω να πουμε

edit: και στο sp τα ιδια κανει

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

εκανα update στο pb αλλα τωρα πια οταν μπαινω σε σερβερ ο παικτης κοιταει συνεχεια το εδαφος και πηγαινει μονος του προς τα πισω.τι φταιει ρε παιδια??θα το σπασω να πουμε

edit: και στο sp τα ιδια κανει

κανεις τπτ ρε παιδια??Δν εχει συμβει σε κανεναν αλλο?καιγομαι εδω περα

Link to comment
Share on other sites

κανεις τπτ ρε παιδια??Δν εχει συμβει σε κανεναν αλλο?καιγομαι εδω περα

αρχικα ψυχραιμια..το παιχνιδι μας εχει κανει ολους ψυχασθενης με τις παραξενιες του...

κανε reset που σου προτειναν και αν δεν δεις φως...απεγκατασταση,σβησε οτιδηποτε εχεις σχετικο στο πισι (beta,"single" ,etc) εγκατεστησε παλι,μη βαλεις το punkbuster που εχει το δισκακι,αλλά κατεβασε εσυ το νεο..

Link to comment
Share on other sites

αρχικα ψυχραιμια..το παιχνιδι μας εχει κανει ολους ψυχασθενης με τις παραξενιες του...

κανε reset που σου προτειναν και αν δεν δεις φως...απεγκατασταση,σβησε οτιδηποτε εχεις σχετικο στο πισι (beta,"single" ,etc) εγκατεστησε παλι,μη βαλεις το punkbuster που εχει το δισκακι,αλλά κατεβασε εσυ το νεο..

Άν έχεις καμία τιμονιέρα πάνω, κανένα joystick, κανένα gamepad αφαίρεσέ τα και θα φτιάξει...

Και εμένα με το logitech g27 επάνω έκανε τέτοια κουλά. Μόλις το αφαιρώ φτιάχνει...

Link to comment
Share on other sites

Mε λυπηθηκε ο Θεος.:jump1:

@@%#^$#^#!#$@$^%$%:angry::angry::crazy::crazy: @~#@$!#%@$%^$!@#$ :rant: :rant:@$#!#$!#$%!#

Ακολουθει καταρα βουντου :devil: να πεσουν οι servers μεχρι να εγκαταστησω και εγω το δικο μου :devil: που ΔΕΝ ηρθε ακομα :rant:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.