Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

τώρα ρίχνω και scan για κανέναν ιό ... διέγραψα ότι έκανα σήμερα install και βλέπουμε ...

Το παιχνιδι ειναι δια τον *μπιπ* καβαλα. Αναποδο κινεζικο γμτ.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι δια τον *μπιπ* καβαλα. Αναποδο κινεζικο γμτ.

αυθεντικό το έχω ...

τελικά έφταιγαν κάτι βλακείες ενός φίλου :flag: (είχε φτιάξει ένα παιχνίδι σε visual basic , όπου το install έκανε τα δικά του)

Link to comment
Share on other sites

αυθεντικό το έχω ...

τελικά έφταιγαν κάτι βλακείες ενός φίλου :flag: (είχε φτιάξει ένα παιχνίδι σε visual basic , όπου το install έκανε τα δικά του)

Και εγω αυθεντικο. Αυθεντικα αρνουμαι να το παιξω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω ρε συ,το ιδιο ειχα παθει και εγω,χωρις να πειραξω κατι.Το ιδιο και ο Γρηγορης.

ΚΑΙ απο τοτε που εφαγα τα freezes στο BC2,το pc μου freez-αρει στα καλα καθουμενα οτιδηποτε και αν κανω 2 και 3 φορες τη μερα ενω ακουω μουσικη/σερφαρω ή βλεπω εικονες.... θα το κανει ενω το χω 2 ωρες ανοιχτο ή 15 ωρες.Οποτε του ΄ρθει!!

Α ρε Dice τι μας εκανες! :rant:

Link to comment
Share on other sites

αυτο φιλαρακο μου ειναι καρτα γραφικων.εγω εχω τωρα μια gefoce 7300 elite μεχρι να μου ερθει η 5850 και μετραει 5 μερες uptime εκει που παγωνε και στο desktop.Μήπως το παιχνιδι εχει μια μαγικη ικανοτητα να καταστρεφει τις καρτες γραφικων?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα καμια ευκαιρη καρτα εδω περα ,θα σου ελυνα την απορια,αλλα εχω τη συνηθεια,οταν παιρνω καινουρια,να χαριζω τις παλιες...

Θα το ψαξω παντως αυριο το θεματακι λιγο και στα forums του παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις...:to_pick_ones_nose:

1) Το παιχνίδι ειναι ωραιο τελικα:jump: (ειναι η πρώτη φορα με BF και εχω εντυπωσιαστέι)..Κρίμα που δεν ειχα δοκιμάσει και τα παλιότερα όταν ειχα την ευκαρία..

2)O server kastro μαμαει, αλλά εχει κόσμο μονο αργα ρε γμτ..δεν θα ξυπνάμε για την δουλειά αυριο.. ΣΚ Θα έιστε μεσα ρει??:)

3) Αμα φτιάξουν ( ή dice ή καποιος άλλος ..Μακαρι) και καμια πιστούλα εξτρα θα είναι τελεια..(οχι οτι πρόλαβα να τις παίξω όλες)....10 δεν ειναι και λιγες αλλα 12-15 θα ηταν καλύτερα :sarcastic:

4)Παίζοντας σε εναν EA σερβερ εφαγα disconect(ξενερα), καπου λενε σε κατι forums να απενεργοποιήσουμε το UPnP σε tomson ρουτερ...μπας και δουλεψει, το δοκίμασα αλλα δεν ετυχε να συνδεθω με κανεναν τις EA (βαρίομουν) για να το επιβεβαιώσω..Το εχει δοκιμάσει κανεις?..

5)...οσον αναφορα τα freeze και τα restart ..με τι ρυθμίσεις το τρέχετε? (medium, high κτλ..)

Link to comment
Share on other sites

5)...οσον αναφορα τα freeze και τα restart ..με τι ρυθμίσεις το τρέχετε? (medium, high κτλ..)

όταν λέω freeze και restart εννοώ για να ξεκολλήσει το pc πρέπει να πατήσω το restart από τον πύργο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω για Σ-Κ ,αλλα αργα,γιατι εχω διαβασμα,να μας "φτιαξει" και ο jpavly στον Καστρο ,να θυμηθουμε λιγο τα παλια (w/e ενος μηνα πριν).Μας αποδιοργανωσε η friend list...

MUL,σε medium ειμαι εγω,αλλα δεν παιζει ρολο.Το παιχνιδι κολλαει μαζι με ολο το συστημα μας!

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις...:to_pick_ones_nose:

2)O server kastro μαμαει, αλλά εχει κόσμο μονο αργα ρε γμτ..δεν θα ξυπνάμε για την δουλειά αυριο.. ΣΚ Θα έιστε μεσα ρει??:)

Στο search kastro γράφω για να τον βρω; Δεν τον έχω πετύχει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.