Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

28 ή 30?

Δηλαδη γιατι ειπαν Δυετερα.Να μας καθυσηχασουν και καλα?

Εδω περιμενουμε 1 μηνα,για 2 μερες θα γινουν ρεζιλι τα ρεζιλια?:yawn:

30

http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-service-update/1196780-client-r8-server-r15-release-info.html

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

μετά από δεύτερο πείραμα για να δω αν hacked windows kai bc2 μπορούν να συμβιώσουν μαζί χωρίς freeze,crash κλπ απέτυχε παταγωδώς γιατί hacked windows και pbuster δεν πάνε μαζί ... πιστεύω να βοήθησα στα άτομα που τρώνε crash klp ...

και είναι δοκιμασμένο και σε άλλα παιχνίδια με pbuster like A ARMY 3

ΓΙΑ αυτο ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΆΤΕ ORIGINAL WINDOWS ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΆΣΤΕ ΉΣΥΧΑ ΚΑΙ ΞΈΓΝΟΙΑΣΤΑ

αυτά :yawn:

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει αυτο.Και φιλος με "σπασμενα" μια χαρα χωρις κανενα προβλημα μεχρι τωρα.

Και αλλοι πολλοι.

Και στα vista τα original μου παλι τα ιδια κανει!! 32bit εκει,αλλα τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

εγώ μιλάω μόνο για 7 και ξέχασα να το αναφέρω απο πάνω , μετά το τελευταίο pach της mikrosoft kb9xxxxx όπου βγάλανε καινούργιο ''hack'' για να τα ''σπάσουνε'' και εδώ ξεκινάει το πανηγύρι :flag:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,ισως,αλλα μου φαινεται παραξενο,γιατι δεν καταλαβαινω ακομα τι σχεση μπορει να χει η ms με το punkbuster.

Η ms τους τσαμπατζηδες ηθελε να "κλειδωσει" ,τι την ενδιεφερε το bf.

Κανε μια δοκιμη.

Βγαλε ολες τις συσκευες ηχου απο το pc σου (απο καρτα ηχου και απο μπρος) και παιξε για ωρες σε punkbuster servers.Συμφωνα με οσα λεν τοτε δεν θα σε βγαλει κανενα freeze κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

θα το δοκιμάσω άυριο γιατί μετά πρέπει να βάλω τα orig .

και κάρτες ήχου δεν έχω ότι έχει το mobo πάνω

αλλά μπορείς να μου εξηγήσεις το crash στο Α ΑΡΜΥ 3 ? που έπαιζα σε pbuster server ?

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα παίδες, χάσατε το υπερπολύτιμο dogtag μου των 24 καρατίων και τριών dan.

Ίσως βέβαια αν τους στείλετε email ζητώντας αναβολή για αυτόν τον λόγο να δείξουν κατανόηση και να το πάνε την άλλη Τετάρτη :hehe:

After a lot of trials and tribulations, all versions of the game client has now completed QA successfully.

We will do no more testing on it.

All game servers will need to be taken down for updates. The maintenance period starts on Wednesday Jun 30th at 07:00AM (GMT+2). Most of them should be back up by 11:00AM (GMT+2).

During this time window, we will also release the new game client.

Check back after 11:00AM (GMT+2), and try out the new game client!

------------------

The client patch is approximately 890MB large. The list of changes is pretty much the same as is listed here. I'm going to write a post which explains some of the background behind the delays later tonight.

http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-service-update/1196780-client-r8-server-r15-release-info.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό να έρθει αύριο το patch και να διορθώνει όλα τα προβλήματα-κολλήματα!

Αν και για να το πιστέψω, θα πρέπει να το δω πρώτα!

:p

Σε εμένα με original Win 7 64bit ultimate είχε 2 freeze και 3,4 ctd se 38 ώρες gaming! Οπότε δε νομίζω να φταίνε τα windows...

Για να δούμε, όταν και αν έρθει το patch θα βελτιώσει την κατάσταση ή θα γίνει χειρότερη;

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά πόσες ώρες παίζετε την ημέρα? Εγω απο τις 26/5 που το πήρα εχω παίξει 37 ώρες περίπου...Δηλαδη ενα 2 ωράκι ανα 2 μέρες περίπου ...

και γιατί δεν γράφεις 1 ώρα την μερα να ξεμπερδεύεις?

Δεν νομίζω πάντως να φταίνε τα windows.

Εχθές 2 ώρες χωρίς το παραμικρό στον HeSC. Μετά μπήκα λίγο στον GROF και Freezαρε.

μου το έκανε δυο φορές ακόμα και μετά απροβλημάτιστα για καμια ωρίτσα.....

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.