Jump to content



Windows Seven Driver Problem - Solved


afracten

Recommended Posts

Λοιπον, αγορασα ενα φορητο πριν απο λιγους μηνες, Hp dv5-1145ev. πριν απο 1-2 μερες αποφασισα να του βαλω τα Windows Seven. δεν εκανα upgrade, εκανα format to main partition, και τα περασα εκει πανω. ολα φαινουνται να ειναι μια χαρα, ολα δουλευουν μια χαρα, μονο που μου εχει πρισει τα αρχιδια ενα unknown device στο device manager. εκανα ολα τα drivers install απο την hp, αλλα, δεν λεει να φυγει. οριστε και ενα pic.

εχω κατεβασει το Driver Detective αλλα δεν μου βρισκει device unknown!! :unsure:

μηπως ξερει κανεις, τι ειναι?

και πως μπορω να το φυγω?

errorqe.jpg

και κατι αλλο, το προγραμμα Quickplay, της HP, για blueray ταινιες φενεται να μην ειναι συμβατο με τα Seven.

τα touch buttons δουλευουν μια χαρα, αλλα οταν πατησω το κουμπι, του Quickplay, τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιησε το everest ειναι διαγνωστικο προγραμμα πηγαινε στην καρτελα windows devices - unknown device και στο inform θα σου λεει κατασκευασετη η κατι παρομοιο

οκ, βρηκα τι ειναι. ειναι μια ******* που ονομαζετε "keyboard filter". δεν χρειαζετε στα windows 7. ισως πιο μετα η microsoft, βγαλει κανα fix.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.