Jump to content



Να 'μαι και γω στα νερα...


Chosen

Recommended Posts

Πολυ καλη δουλεια Chosen - καλοριζικο. Πανω κατω και εγω την ιδια διαδικασια ακολουθησα για να εγκαταστησω το wc στο κουτι-ειμαι ακομη στην χυμα κατασταση αλλα προσδοκω σε συντομη τακτοποιηση, Και παλι καλοριζικος:)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο !

πολυ καλο!

μια παρατηρηση ομως θα μου επιτρεψεις!

πρεπει να μονωσεις γυρω γυρω τους ανεμιστηρες ωστε να μην μπαινει αερας παρα μονο μεσω του ψυγειου!

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλος, ενα αλλο που πρεπει να προσεξεις ειναι η εισοδος της Hydor L20, βγαινει ευκολα και θελει κολλημα αλλιως ειναι λιγο επικυνδυνη, εγω θα την βαλω σε ενα ωραιο γυαλινο δοχειο εξωτερικα απο το κουτι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Enduracell

Τελικά βγήκε πολύ κιριλέ, μια και δε πρόλαβα να το δω στην τελική του μορφή.

το floppy μένει να βάλεις σε περίπτωση που θες να flashaρεις το ΒΙΟS :D

Mπραβο πολύ ωραίο έγινε! Με τη δισκέτα τι θα κάνεις όμως?

Επίσης σε μια παλιότερη φωτο απο το κουτί σου (αν θυμάμαι καλα) είχα δει ενα fan bus 3,5'' με 4 φωτιζόμενους ρυθμιστες σροφών. Αυτό τι τοκανες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Paxx [22-10-2003 και 11:18]

Mπραβο πολύ ωραίο έγινε! Με τη δισκέτα τι θα κάνεις όμως?

Επίσης σε μια παλιότερη φωτο απο το κουτί σου (αν θυμάμαι καλα) είχα δει ενα fan bus 3,5'' με 4 φωτιζόμενους ρυθμιστες σροφών. Αυτό τι τοκανες?

Στην τελευταια φωτο που εβαλα, το fan bus ειναι το Νο4. Μπηκε οπως θα μπει και το floppy απλα χρειαζεται πατεντα, γιατι ενω ειχε χωρο για αυτα τα 2, δεν ειχε χωρο για ολοκληρη την φατνια στην οποια κουμπωνανε. Θα φτιαξω μαλλον δικο μου πλαισιο που θα δενει απο πανω, στο τελος των 5.25" θαλαμων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από krisiun82 [22-10-2003 και 04:54]

Φοβερη δουλεια φιλε..Συντομα θα την κανω και εγω..Μια δυο ερωτησεις..

Τι παχος σωληνα χρησιμοποιεις??Απο που τον πηρες??

μιση ιντσα (12mm) εσωτερικα, 2mm παχος τοιχωματος.

το σπιραλ ειναι χωνευτο μεσα στη σωληνα.

αγοραστηκε απο μαγαζι στη Γιαννιτσων (Θεσσαλονικη) δεν θυμαμαι που ακριβως, περασαμε μια μερα & μου το δειξανε, δεν ειναι απο τα μαγαζια που εχουν business cards ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.